Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Sarı mikrofon - Einstein
#1
Einstein'a kuyumcu diyen kadın ile en sondaki "Bu... korkunç bir amca" diyen çocuğu birbirine bağlayıp açık sulara bırakmak isterdim, ikisi birlikte çok fazla bu dünyaya Smile

Başka bir video'da da 3 basamaklı en büyük çift doğal sayı kaçtır sorusuna "öyle bir sayı yoktur, 3 basamaklı en büyük çift doğal sayı olamaz.." diyen bir çocuk vardı. Ne diyeceğimi, deyip demeyeceğimi, valla ne kimse dinler ne soran olur şeklinde mavi ekran vermeme sebep olan olaylar bunlar.

[+] Brond isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
#2
[font=Trebuchet MS]''Maymundan farkı yok.'' diyen adamın maymuna, maymundan daha çok benzemesi... [/font]
[+] PhantomDancer isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#3
[Resim: dPm4dp.jpg]

androsik pardon şey avrupalı bilim adamı
[+] PAndA isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#4
İçeriği GösterSpoiler:

Bu arada National Geographic'de Deha diye bir belgesel yayınlanıyor bu aralar. Aslında dizi gibi. Einstein'ın hayatını anlatıyor. Hatta şu an dördüncü bölümü yayınlanıyor. İlgililere duyurulur Smile
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
Böyle videoları sevmem. İnsanlarla onu bilmiyor dile alay edilmez. Gördüğüm insanları çoğu yaşını almış insanlar. Dolayısıyla internet kullanıcısı değillerse, ki yaşlılardan. Üst yaş insanlardan kaç kişi internet kullanıyor? Adamlar telefonu bile garipsiyor bazen. Onların gençliğinde cepteli bile yoktu çok nadirdi çünkü.

Herneyse.. Bir genç bilmezse onu ayıplarım ama böyle ''vatandaşlardan, yaşını başını almış abiler ablalar amcalardan'' yolda durdurup böyle sorular sorup. EHÜEHÜÜEE.. EHÜÜEHEEE Bak bilmiyor. Bak ne dedi ? Ehüehüeee yapmak hoş değil kanımca.

Bu insanlar büyük ihtimal boş zamanlarında TV seyircileri. Bir TV'leri vardır en fazla internet yerine ona bakıp vakit geçiriyorlardır. O sebebten bazıları demiş süheyl behzat uygur kardeşlerin babasına benzetmiş - ki fiziksel olarak benzerlikleride var. Çok haksız sayılmazlar. Diğer tamamen hiç bir fikri olmayanlarda cins cins laflar etmiş.

Videonun özeti bu. Ehüehehüüeee yapamadım ben. Bu yaştaki insanların ''Einsten'' (Babamızın oğlu değil) Dünya tarihinde yer alan bir bilim adamı. İnternette yakın olmayan insanların tanımaması. İsim olarak ünvan olarak tanısada bu resmini bilmemeleri. (İnternet kullanıcısı olmadıkları, sık sık denk gelmedikleri için) Gayet normal.

ver ibrahim gerekli surat ifadesini;
[Resim: ZZm10V.jpg]

Yaşını başını almış insanlara. Halkı, vatandaşı yolda durdurup çevirip ağzına mikrofon uzatıp. Kendilerine malzeme edip* Ehüüeee ehüüeee yapılmasına karşıyım.

----
Oradaki ablam, akşam eve gidince kızanlara ne yemek yapsam evde ne malzeme var diye düşünüyor. İnternette surf yapmıyor. Google'da veya diğer sitelerde gezinmiyor büyük ihtimalle. Einsten'i düşünmüyor. Başka uğraşları var.

Bir doktor bilmez mesala? Adam okumuş lisansını almış. Doktor* olduğu halde. Onu ayıplarım.
veya bir genç bilemez. 7/24 internet başında olan. Onu ayıplarım.

Abla amca nereden bilsin eyşteni. Adamın en sosyal aktivitesi evden çıktıktan sonra kahvede çay bahçesinde akranları ile takılıp çay içmek büyük ihtimal. Ne yapsın einsteni ?

Milleti mazeme edip, ortaya bir şeyler çıkarmaya çalışmak.. Boş işler..

Utanmasa mahallenin kasabına gidip, ağzına mikrofon dayayıp. Nicola Tesla soracaklar adama.
Dissapointed !

----
Geçen kim yazmıştı? Brond mu? ufon mu? Biriniz güzel bir şey yazmıştınız. İnsanlar genelde diğer insanların acıları veya başlarına gelen olaylara falan güler eğlenirmiş? Alın size canlı örnek Smile Koca koca insanların ağzına mikrofon dayayıp. Dünyaca ünlü bir kişi hakkında bilgisi olmadığı için. O insanla alay ediliyor/eğleniliyor bu videoda Smile

Videodakiler olaydan habersiz. Eğleniyoruz muhabbet yapıyoruz diye onlarda sırıtıyor kameraya mikrona ama halbuki diğerleri tarafından aşağılanıyor/gülünüyorlar.

durduk yere baya yazdım D: ama sevmiyrum böyle şeyleri hakkaten.. Hiç, 1gram hoş değil. Komikti değil.
Medyanın yapacak uğraşacak bir şey bulamayan insanların. Boş boş işleri.

Çıksın bi Tolga Çevik. Açın izleyin, iki laf camzalığı iki rol yapsın. Gülmekten ölün. Bunun nesine güleceksin? Abiye amcaya teyzeyenin ağzına uzatmış mikrofonu. Malzeme arıyor kendisine, kırt.
Git işe yarar başka işlerle ilgilen.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
Çok zeki, çok da çılgın. Tam benim kafadan yani Cheesy
[+] ugurcanlsm isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi