Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Save bozulması
#1
Geçen gün Whiterun'a giremiyorum diye bir konu açmıştım. Mod silmemi söylediler. Modları sildikten sonra teker teker yükleyip baktım yeni karakter ile, girebiliyor. Ama eski karakterim kesinlikle giremiyor. Neden olur save dosyalarının bozulması ?

Teşekkürler.
#2
Ben bazı modları sildikten sonra bu kayıt dosyası bazı öğeleri içermiyor diye uyarı alıyorum genelde yinede devam etmek istiyormusuna evet dersem oyun kapanıyor hayır deyip karakter yaratma ekranına girip esc ye basıp eski save load yapıyorum genelde bir sıkıntı olmuyor fakat nexus kullanmıyorum onu belirteyim.
#3
Eski savende kurduğun mod yeni halinde olmadığı için sıkıntı çıkarmıştır.
#4
Şimdi de yeni oyun açamıyorum  :sad Ralof ''Why do you think ? End of the line'' dediği anda masaüstüne şutluyor :sad Ne yapabilirim ?
#5
sil tekrar yükle.
#6
(13.09.2014, Saat: 21:06)bazey link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sil tekrar yükle.
6 saat sürüyor.
#7
(13.09.2014, Saat: 21:05)Greed link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi de yeni oyun açamıyorum  :sad Ralof ''Why do you think ? End of the line'' dediği anda masaüstüne şutluyor :sad Ne yapabilirim ?

Bir aralar bende idam sahnesinde oyun takılıp duruyordu.Alternative starts modunu deneyebilirsin ama bende oyun kapanmıyordu sen bilirsin.
#8
Modlar modlar modlar... Sad
#9
İnternetten save bulmak kolay da, ilerde başka bir problem olduğunda ne yapacağım?
#10
Günlerdir sorunlarını bildiriyorsun ben oyunu yüklediğimden bu yana bir kez bile silmedim bu sorunların yarısıyla karşılaşmadım.Bence oyunu silip baştan yükle eski savelerini unut ve daha bilinen normal modlar yükle  :tebrik
#11
(13.09.2014, Saat: 21:38)ZaGoR link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günlerdir sorunlarını bildiriyorsun ben oyunu yüklediğimden bu yana bir kez bile silmedim bu sorunların yarısıyla karşılaşmadım.Bence oyunu silip baştan yükle eski savelerini unut ve daha bilinen normal modlar yükle  :tebrik

Oyunu silip baştan yüklemeyi her mod sildiğimde yapıyorum zaten. Modsuz başlayamam, Civil War Overhaul ve Hearthfire Multiple Adoptions çalışmıyor sonra.

Güncellendi [time]1410633715[/time]
+ Save'ler de silindi, onsuz yapamam demediğim bütün ufak modlar da gitti.
#12
Kıytırık modlar yükleme üstünde belli bir emek olan modları yükle sadece.
#13
Söylesem kızarsınız ama hep Nexus bunlar...  kahve

İçeriği GösterSpoiler:

İçeriği GösterSpoiler:

ve altta 5 6 mod daha var söylediğin sıkıntıların hiçbirini yaşamadım modların tamamı steam workshoptan Boss Skse Unuficall Patchler hiç birini yüklemedim.
#14
(13.09.2014, Saat: 21:52)ZaGoR link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Söylesem kızarsınız ama hep Nexus bunlar...  kahve

İçeriği GösterSpoiler:

İçeriği GösterSpoiler:

ve altta 5 6 mod daha var söylediğin sıkıntıların hiçbirini yaşamadım modların tamamı steam workshoptan Boss Skse Unuficall Patchler hiç birini yüklemedim.
Aynı modu 2 yere de yükleyenler var ? Meridia sen direk ''Skyrim oynama'' diyorsun bana göre. İnternet yeni karakter savesinden devam etsem tamamıyla yeni oyun gerektiren modları tanır mı ?
#15
(13.09.2014, Saat: 22:09)Greed link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: . Aynı modu 2 yere de yükleyenler var ? Meridia sen direk ''Skyrim oynama'' diyorsun bana göre. İnternet yeni karakter savesinden devam etsem tamamıyla yeni oyun gerektiren modları tanır mı ?
Meridia haklı ama gidip dandik modları yükleme. Sonra üstesinden gelemezsin...
Sana söyle diyeyim...
5.000 beğeninin altındaki modları indirme.
Mod indirirken açıklama bölmünün tamını oku. Resimlere bakıp da seçme modları... Cheesy