Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Served Cold
#1
Öncelikle March of the Dead'i yapmak gerekiyor.Yapmadıysanız bakmayın.Spoiler olabilir.March of the Dead'i yaptıktan sonra Captain Veleth'e gidin.Size"I'm sorry to bother you,but Adril Arano wants to see you,It's quite urgent"tarzında bir şey söylüyordu.Görev başlıyor.Adril Arano'yu bulun.Ve unutmadan söyleyeyim,ödül para ve ev. Smile

İçeriği GösterSpoiler:
Bu noktada buluşun.Size kralın tehlikede olduğunu düşündüğünü söyleyecek.Ve bunu bulacağız.Önce The Retching Netch'e gidin ve hancıyla konuşun.Size Ulen Ancestral Tomb'da beklemenizi söyleyecek.Adril'e gidin ve onay versin.Sonra da Ulen Ancestral Tomb'a gidin.

İçeriği GösterSpoiler:

Bir iki saat bekleyin.Ahanda katil olmaya teşebbüs eden kadın.Onunla konuşun ve Adril'e gidin.Bulduğunuz kadın Battle-Born'lar gibi önemli bir ailenin üyesi.Ve Adril'in de kanıta ihtiyacı olacak.Adril derde biz kanıt bulmazmıyız ?Buluruz elbet.Size o kadının evinin kapısını verecek.Ve bu ev daha sonra sizin olacak.Neyse,bu dediğimi unutun ve eve girin.Buyrun bu iki psikopatı öldürün:

İçeriği GösterSpoiler:

Draugrlardan kolay ölüyorlar.Neyse,aşağı inin ama ilk önce birinin üstünde kasanın anatharı var.Onu alıp öyle inin.İnince dümdüz yatak odasına gidin ve sola bakın.Kasa!!Açın ve kanıtı alın.Hemen Adril abimize koşun.

Meğer ki bunlar ailecek pislikmiş,bu ailenin reisi Morag Tong'un üyesi.Onu Ashfallow Citadel'e gidip öldürün.Burayı anlatmayacağım çünkü size bağlı.Gidin ve bir de bakın ki,Adril'in yanınıza verdiği adamlar ölmüş.
Uzun bir yoldan sonra şu şahısı bulun!:
İçeriği GösterSpoiler:
Öldürün ve içinde bir not,eşya varsa alın.Var mı yok mu hatırlamıyorum.Yoksa Adril'e koşun.Sizi bu minnettar desteklerinizden sonra kralla tanıştıracak.

İçeriği GösterSpoiler:

Kral ise Adril'in yüzünde ilk defa gülümseme gördüğünü söyleyecek.Zaten tipi de biraz bunak. Cheesy Adril size o hainlerin yaşadığı evi verecek ve biraz da para.Mutlu son!
İşte yeni eviniz:
İçeriği GösterSpoiler:
#2
Güzel rehber,ellerine sağlık.

Resimleri spoiler altına alabilirsen daha güzel olur.
#3
Sırf yeni ev için oynarım. Ev tamamen bizim mi oluyor? Cesetler falan, eşyalar bizim falan, dekorasyon yoktur herhalde. Hearthfire olsa bile?
#4
Var var herşey tam takım geliyor.Cesetler sorun ama Sad
#5
Beyler ben March of The Dead'ı yaptıktan konuştum öyle bişe demedi benden közmührümü ne öyle birşey bulamamı istedi ?