Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Simyacılık için Tavsiye?
#1
[Resim: YqqpOl.jpg]


Arkadaşlar simyacılık kasmaya başladım ancak tıkandım dev parmağı ve buğday ile güzel iksirler yapıyordum ta ki.. devlerin hepsini temizlememe kadar :Cheesy şimdi simyacılık kasmak için iksir tavsiyelerine ihtiyacım var.


Not:Konuyu yanlış yere açmışım dikkatsizliğim yüzünden kusura bakmayın. Konunun Skyrim Soru & Cevaplara taşınılmasını rica ediyorum modlarımdan.
#2
Zehirler ile çok güzel simya puanı alabilirsin. Morthala gidip biraz gezinirsen bir canis root ve swamp fungal pod bulabilirsin, bunları heartfire evin varsa ek çıktıkça paralyze iksiri yapabilirsin. Bir iksirin verdiği puan onun parasal değeri kadardır. Zehirlerin normal iksirlerden daha pahalı olduğunu zaten farketmişsindir.
#3
Deneyeceğim teşekkürler.
#4
Şu felç zehri acayip Cheesy Rasgele bir yerden almışım. Okuma sürmüştüm. Sürdüğümüde unutmuşum.. Karlı yerlerde gezerken troll çıktı pat diye üstüme hızlı hızlı geliyordu. Bir tane vurdum okla. Pandomimciler gibi eller falan kaldı böyle Cheesy Dağdan aşağı yuvarlandı tekerlek gibi CheesyCheesy Acayip komik bi' manzara oldu görmeniz lazımdı CheesyCheesyCheesy  Kimse uğraşmıyor ama eğlenceli olsa gerek simya.
#5
Hem yaptığın iksirler bayağı güçlü oluyor hemde pahalı. Efsanevi de biraz daha rahat oynamak için kasıyorum bende Smile Ha illa ki şart mı dersen değil bence.
#6
Paralize iksirleri ile çok rahat dev öldürüyordum ben efsanevide. O kadar abartılıydı ki 32 saniye felç ediyordu. Devlerin olduğu yere girip mamutlarla devlere birer tane ok atıyordum (bir zehri 2 defa kullanma özelliği de vardı) tek dev bırakıyordum diğerleri baygın, öyle tek tek hepsini alıyordum Smile

Simyan yükselince çok kuvvetli can iksirleri yapıyorsun ek olarak kendimi deve dövdürüp ağır zırh geliştiriyordum, canım gittikçe kendi yaptığım iksirleri kullanıyordum. Simya her şeye fayda ediyor, bence önemli ve zevkli bir uğraş.