Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Sıradışı Karakterler
#1
Shady Sam : Chestnut Handy Stables'a yakın olan(100m kuzey) surların önünde duruyor.Maymuncuk ve iksir satın alabilirsiniz.

Luther Broad : Luther Broad's Boarding House( Elven Gardens District)da bulunun bu eleman ile İmperial City hakkında en az 60 "disposition" ile konuşursanız size 2 tane Deadric Shrine'ın yerini söyleyecek .(Vaermina ve Mephala)

Hamlof Red-Tooth : Red Diamond Jewelry ( Market District ) nin sahibi bu tüccarı öldürebilir ve satmakta olduğu herşeyi yağmalayabilirsiniz.

Saliith ve Branwen : Arenanın yakınında dövüşen 2 elamanı konuşurken bir kaç dakika izleyin.Hand to hand yeteneğiniz + 5 artacak.
Bands of Kwang Lao : Bu eldivenler Saliith ve Branwen (yukarıdaki 2 elaman) in olduğu yerdeki sandıkların birinde.Very Hard kilide sahip.(Tabii ki almak yasadışı.)
Arena'da sahipsiz yatma yeri: Arena District'in doğu duvarına karşı kalan yerde yatabileceğiniz bir yatak var.(Parasız Level atlamak için)

Adoring Fan : Areneda dövüşmeye başlamanızdan sonra bu sarı kafalı velet sizin hayranınız olacak ve yanınızda takılmak isteyecek.Bu kişilik tırsak da olsa çok kullanışlıdır.Düşmanı görür görmez kaçarak bir nevi alarm sistemi olur , bazen düşmanlar direkt ona saldırır , karanlık yerlerde meşale taşır , cebini boşaltarak sneak yeteneğinizi artırabilirsiniz , eğer ölürse Staff of Worms veya Risen Flesh büyüsü ile yeniden hayata getirebilirsiniz ayrıca öldükten 3 gün sonra tekrar arenada görünür.(İşkence de yapabilirsiniz tabi =P)

Amantius Allectus :Bu adam gerçekten ilginç birisi.Bodrumunda kanla beslenen vampir bitkiler yetiştiriyor.Bitkiler ilk başta fare ve solucan kanı ile beslenirken büyüdüklerinde insan kanı ile besleniyolar.Amantius ayrıca Lives of the Saints adlı kitabın yazarı.En ilginç olan şey ise Amantius'un evinde hiçbiyere açılmayan ve anahtarı olmayan bi kapı var.( Temple District )

Ontus Vanin : Emekli bir Mage Guild üyesi.40 yıllık emeğinin ardından tamamen faydasız hale geliyor.Mage Guild üyelerinden hoşlanmıyor özellikle yüksek rütbelilerden.Eğer Mage Guild üyesiyseniz bu karekteri kendinize karşı kışkırtarak öldürebilirsiniz hem de suçlu sayılmadan.Ayrıca bu karakter size 3 tane Deadric Shrine ın yerini söyleyebilir."Hrormir's Icestaff" adlı asa bu karaktere Thieves Guild'in Misdirection görevi sırasında eline geçiyor.

Roderic Pierrane : Bodrumunda küçük bir "Black Hand of Sithis" shrine(kalıntı,dinsel simge) var. (Elven Gardens District)

Captain Gepard Montrose : Scheduled for Execution görevi sırasında Uriel Septim in öldürüldüğü yere uğrayın.Kısa bi süre muhafızların nasıl süikasti araştırdığını görebilirsiniz. (Imperial City Prisons )

Baurus : The Path of Dawn görevinde bu kişi sağ kalırsa onunla Cloud Ruler Temple hakkında konuşun.Size 3 tane yetenek puanı verecak (Blade , Block, Heavy Armor)+1

Snak gra-Bura : Eğer resmi "Horse Armor Pack" eklentisini yüklediyseniz bu karakter işinize yarayabilir.Onunla yeterince nazik konuşursanız size bedava bir at verebilir.Ayrıca kendisi atını yediğini inkar ediyor.(Chestnut Handy Stables )

Umog gra-Marad : Bu dişi Ork rüşvet seven bi kişilik. Ona rüşvet vererek Umbacano's Manor a farkedilmeden girebilirsiniz.(Gece koruması) Ayrıca diğer Breton koruma ise biraz saf,ona (Breton'a) "geceleri han iyi içki veriyor" derseniz(bu seçeneği konuşmanın içlerinde bulabilirsiniz) nöbet yerini belli bir saat boyunca terk edecektir.

Dralora Athram : Amulet of Luck taşıyor (+8 Luck) (Ulen Athram's House , Talos Plaza District )

Jeelius : "Shrine of Dagon" un derinliklerinde bulunan bu rahip ayrıca "Temple of the One" da gündüz işine sahip.Onu Dagon'un mabetinden kurtarırsanız Temple of the One da ziyaret ettiğinizde size 3 tane yetenek puanı verecek. ( Alchemy, Mysticism , Restoration ) +1
[+] Nautilus isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi