Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Siyah Sancak Guild Tanıtımı ve Üye Alımı
#1
[Resim: siyahsanca2.jpg]
ESO dünyasındaki tüm Türk oyunculara keyifli oyunlar dileyerek başlayalım.
Siyah Sancak Tamriel'deki Türk oyuncuların bir bayrak altında toplanması amacı ile kurulmuş bir guilddir.
Hem oyunda tecrübe sahibi olan end game oyuncularına hem de yeni başlayan arkadaşlarımıza hitap edecek bir yapıda olduğumuzu iftiharla belirtmek istiyoruz.
Düzenli Veteran Trial gerçekleştirerek deneyimli oyuncularla eğlenebilirken, normal trial yaparak da yeni oyuncuları geliştiriyoruz.
Guild aynı zamanda sosyal bir guilddir [Resim: smiley.gif]
Her birimiz çok güzel dostluklar kurduk ve bunu sağlam bir şekilde devam ettiriyoruz. Guild içerisindeki herkes birbirine saygı çerçevesinde yaklaşıyor. Buna bağlı olarak yeni gelecek tüm oyuncular sıcak ve samimi bir şekilde karşılanacaklarına emin olabilirler [Resim: smiley.gif]
Kurallarımız aslında açık ve nettir.
Oynadığımızın bir oyun olduğunu unutmadan hep birlikte bundan keyif alabilmek, birbirimize insan olduğumuz için hakettiğimiz saygıyı göstererek sağlam adımlarla ilerlemek ve en önemlisi birbirimize güvenebilmek.
Kısacası ESO dünyasında yer alan Türk oyuncuları saygı ve sevgi çerçevesinde oyundan keyif almak için Siyah Sancak Guildine bekliyoruz [Resim: smiley.gif]

Katılmak için oyun içerisinden @vodina ile iletişim kurabilirsiniz.

Şimdiden Hoşgeldiniz [Resim: smiley.gif]
Keyifli Oyunlar [Resim: smiley.gif]  
#2
üye alımı devam ediyor mu
#3
Merhaba, guildimiz üye alımlarına hali hazırda devam ediyor evet. Oyun içinden @vodina ya mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Üye alımlarıyla sadece tek bir arkadaşımız ilgileniyor oyun içi mail attığınız da müsait olunduğu an geri dönüş yapılacaktır.