Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Siyah Sancak
#1
[Resim: ali_kuzudan_siyah_sancak_1402408946_1956.jpg]

Elder Scrolls Online Ebonheart’ta kurduğumuz 2014 den beri aktif olan guild. Siyah Sancak Eso’da türk guildi olarak, Türk Kardeslerimize hizmet etmekdedir.

Profesyonelik degil Dostluk Önplanda. Küfürsüz, saygılı, kaliteli, Düzgün Insanlara kapımız her daim açık.
Guildimize 20 Yas üzere Üyeler alinmaktadir 

Gerken Bilgileri [member=5883]Kurtoglu[/member]'whisper veya email olarak ulasabilirsiniz.

#2
oyundan mail atıyorum ama ulaşamadım bir türlü size. guilde katılmak istiyorum [member=5934]Lokjun[/member]
#3
Merhaba

Arkadaslar Guildimize Katilim icin siyahsancak.teamspeak.de
bulunan officer Arkadaslarimiza Basvurabilirsiniz her aksam
Saat 17:00 sonra .

Adr: Siyahsancak.teamspeak.de
PW: sancak

Saygilarimla

Kurtoglu 
#4
teamspeak yok skype yada başka bir adresinizvar mı
#5
bu guild üye istemiyo anlaşılan teamspeak diye birşey tutturmuşlar alacaksan al guilde dene gör bak begenmezsen atarsın amacınız ne anlamadım.
#6
Guildimize katılmak isteyen arkadaşlar yeni açılan forumumuz üzerinden kendilerini tanıtarak başvuru yapabilirler. Adresimiz http://www.siyah-sancak.com
#7
Selamlar. Psn adresim: Mercorn
İsmim Emin 30 yaşındayım Kocaelide ikamet ediyorum clanınıza katılmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
#8
(29.04.2016, Saat: 00:17)ulver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu guild üye istemiyo anlaşılan teamspeak diye birşey tutturmuşlar alacaksan al guilde dene gör bak begenmezsen atarsın amacınız ne anlamadım.

Kardeşim ts paralı bir ortam değil yani herkese açık, niçin tsye gitmeyi zul görüyorsun ki?
#9
(26.01.2017, Saat: 11:12)StunnerNS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim ts paralı bir ortam değil yani herkese açık, niçin tsye gitmeyi zul görüyorsun ki?

Rpg sever olduğumdan. Ben çok guild'e girdim çıktım. Guild'de kurup yönettim. En rahatsız olduğum konu budur. Bazı kişiler (guildler) TS ye gelin! Ts ye gelmeyeni atacaz falan. Böyle davranır. 


Misal kendimden örnek vereyim. Ben oyunuma bakarım. Muhabbet etmek istediğim insanla chat'ten yazışırım eğleniriz. (emotionlar falan. Eski oyuncuyuz öyle alışmışız) Samimi isem konuşmak istiyorsak belli kişiler anca tek tük ts, skype falan konuşuruz ama oyun oynarken öyle açıp ''sürekli milleti dinlemek'' hoşuma gitmez. Boş boş konuşan çok oluyor. Gürültü oluyor. Kimi şap şup yemek yiyor şımarıklığından espri anlayışından kimisinin konuştuğu konu sana hitap etmiyor ne ise artık. Kimi çok genç oluyor senlik değil. Kimisi senden yaşlı oluyor 30,35'lik ağır abiler. Oyunu ona öğret. Sohpet et. Seviyeli ol öyle abi gel abi böyle abi evet abi. Kimi sinirli olur kimin ağızı bozuktur. Başka odaya geç denir. Geçip tek durursun. O geliyor şöyleydi böyledi bir ton iş. Niye gelmiyon. Ben geleyim. Ben yeniyin beraber oynayalım. Abi boss kesmeme yardım etsene vs vsvsvsvsvs.... CheesyCheesy Oyuna konsantre eğlence kalmıyor. Bazı insanlar böyle düşünebilir. Enteresan bir şey değil. 

Baştan belirt ts zorunlu. Bizle sürekli konuşmayanı almıyoruz diye. Ona göre insanlar girmesin yada clan'dakilere girmişlere baskı olmasın (zorla gel gel gel) oluyor. 
Bir çok clan'ımız bile ayrıldı bu yüzden. Ciddi konu, basit bir şey değil. Kimisi oyuna konsantre olmayı sever. Oyun sesini oyun müziğini.
Sevmiyorsa adam. Sürekli aynı konu açılıp baskı yapa yapa kendinle muhabbet etmeye zorlayamazsın. Hoş olmuyor.

Salça olmuş olmayayım ama yazayım dedim. Bir çok oyunda defalarca yaşadığımızdan..

Hele bazı tipler vardır: Alaycı tavırlarla: Korkuyon mu niye gelmiyon? Mikrofonun mu yok. Ben parasını ödeyim ver adresi. Gel ts ye falan. Rahatsız edici.
Anlayışlı olmak lazım.

Adam arkadaş olsun arada iki kelam edip eğleniriz sorum olduğunda sorabileyim. Bir clan ismimiz olsun falan topluluk olsun diye giriyordur. Senle sürekli muhabbet etmek yada seni dinlemek zorunda değil.
yada yada bütün zindanlara senle girmek vs.. Adam işten gelmiştir 2farm yapıp kafa dağıtacaktır.
#10
Yalnız şöyle bir şey de var, bazı guildler competitive oynar. Yani rol yapma değil listelere girmek için uğraşır ve genelde üyeleri azdır. Az ama öz mantığı. O yüzden keyif bozacak tipleri alıp huzurun bozulmasını istemezler. Siyah Sancak da öyle bir guilddi en son. Şimdi durum ne bilgim yok. Ts gibi yerlere çağırmaları da bu yüzden.

Edit: İlk iletiyi okudum, profesyonel değil dostane demişler. Bilemedim şimdi...
#11
Aynen, işte en güzeli baştan belirtmek. Ciddi olarak bir hedef için oynuyorlarsa iletişim/organize şart tabi.   sir
#12
(26.01.2017, Saat: 11:12)StunnerNS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim ts paralı bir ortam değil yani herkese açık, niçin tsye gitmeyi zul görüyorsun ki?

mesajı atalı nerdeyse 1 sene olmuş Cheesy tşk ilgin için.
#13
(27.01.2017, Saat: 18:49)ulver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mesajı atalı nerdeyse 1 sene olmuş Cheesy tşk ilgin için.

Görmemişim Smile
#14
merhaba id @witchjester guilde alım var mı ?
#15
Selamlar,

2 arkadaş oyuna yeni başlamış bulunmaktayız. Kendimize bir guild aramaktayız. Guildiniz hala aktif durumda mıdır?