Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Sizce çift kılıç,kılıç-kalkan,kılıç-büyü,yoksa tek ağır kılıç hangisi daha iyi ?
#1
Merhabalar.Oyunda 9 levelim ve kuzeyli (nord) karakterini oynuyorum.Bir süredir çift el (two handed) oynuyorum.

Sizce oyunda en iyi kombinasyon hangisi ? Hangisi daha iyi bir oyun sağlar bana ? Yoksa kafama göre mi takılmalıyım.Bir süredir çift ele puan veriyorum yeteneklerden ama tek ele dönesim var.

Önerilerinizi bekliyorum...
#2
En iyi etkiyi kılıç-kalkan artı başkalaşım ve yenilenme büyüsüyle alırsın. Tabii bunlar kişisel tercih, o yüzden kafana göre git. Ama yok ben hem vurayım, hem az hasar alayım diyorsan oyunun sonunda kılıç-kalkan çok daha iyi. Kılıç-büyü ise en etkisizi oyunun sonlarında tecrübe ettiğim kadarıyla. Sadece uzaktan hasar vermek için kullanabilirsin yine ama full öyle takılmak pek de işine yaramaz.
#3
(03.04.2018, Saat: 14:29)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En iyi etkiyi kılıç-kalkan artı başkalaşım ve yenilenme büyüsüyle alırsın. Tabii bunlar kişisel tercih, o yüzden kafana göre git. Ama yok ben hem vurayım, hem az hasar alayım diyorsan oyunun sonunda kılıç-kalkan çok daha iyi. Kılıç-büyü ise en etkisizi oyunun sonlarında tecrübe ettiğim kadarıyla. Sadece uzaktan hasar vermek için kullanabilirsin yine ama full öyle takılmak pek de işine yaramaz.

Teşekkürler hocam.Peki ben güzel bir kılıç elde etmek istiyorum,nereden bulabilirim ? Tüccarlara falan bakıyorum ama iyi birşey bulamadım henüz.Kendim mi yapmalıyım veya ne önerirsiniz ?
#4
En iyi kılıcı kendini tılsımlama ve demircilikte geliştirerek elde edersin. Oyunun başlarındaysan haydutlardan, girdiğin mekânlardan bulduklarını gidip demircilerdeki bileme aletleriyle geliştirebilirsin. Yoldaşlarda verilen "Semaocağı Çelik Kılıcı" da işini görür.

Not: Kılıcı alabileceğin ilgili görev: http://elderscrollsturk.com/konu-yoldasl...durus.html
#5
(03.04.2018, Saat: 15:37)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En iyi kılıcı kendini tılsımlama ve demircilikte geliştirerek elde edersin. Oyunun başlarındaysan haydutlardan, girdiğin mekânlardan bulduklarını gidip demircilerdeki bileme aletleriyle geliştirebilirsin. Yoldaşlarda verilen "Semaocağı Çelik Kılıcı" da işini görür.

Not: Kılıcı alabileceğin ilgili görev: http://elderscrollsturk.com/konu-yoldasl...durus.html

çok teşekkürler
#6
Konu kapansın.