Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skill ve stat sıfırlama için büyük fırsat *Sadece 1 hafta boyunca*
#1
Oyun içinde kontrol etme ve deneme fırsatım olmadı henüz. Ama yazılana göre 1.3.4 patch çıkana kadar, (önümüzdeki pazartesi günü yeni patch yayınlanacak deniliyor, yani 4 günümüz var yaklaşık) skill ve stat sıfırlama, skill başına 1 gold olacaktır. Biliyorsunuz ki, normalde skill başına 100 gold ödüyoruz. 1.3.4 patch'inden sonra skill resetleme yine yükselecek ancak 100 gold'dan daha düşük olacağı belirtilmiş, net rakam belli deği.

Bu nedenle, yeni build'ler denemek isteyen, skill'lerini hatalı vermiş olan arkadaşlar varsa mutlaka shrine'lara uğrayıp hazır bu kadar ucuzken istedikleri kadar resetleme işlemlerini yapsınlar.

1.3.3 patch notes'de aynen şu şekilde yazıyor;

Combat & Gameplay
General


    The cost to respec has been reduced to 1 gold per skill point or stat point. Note that this is a temporary change and in approximately one week, respec costs will return to a normal (but reduced) cost in patch v1.3.4.
#2
North America server'ı bakım için kapatıldı, bu da demektir ki onun açılmasına ve EU serverının kapanmasına cok az kaldı, skill'lerinizi sıfırlamak için son saatleriniz. 1.3.4 patch'inden sonra fiyatlar yine yükselecek. Tam olarak skill başına kaç gold olacağı henüz belirsiz ama 1gold'dan çok çok daha fazla olacağı kesin. O yüzden son fırsatı kaçırmayın.

Kendime not: Benim de sıfırlamam gerekiyordu, eve gitmeme 3 saat var, umarım yetişebilirim.