Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Altyazı Gelmiyor!?!?!
#1
[font=Georgia, 'Times New Roman', Times, serif]Yav kardeşim yardım edermisin benim PC'de Skyrim var altyazıları açınca altyazı gelmiyor crosshair gelmiyor ve eşyaların üstüne gelince al tarzı falan birşey demiyor ekranda can barı yok eğilince gizlilik derecesi yok ne yapabilirim...[/font]
#2
Oyundayken "é" tuşuna basın, ardından tm yazıp enter'a basın. Belki böyle düzelebilir.
#3
(27.12.2016, Saat: 21:18)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyundayken "é" tuşuna basın, ardından tm yazıp enter'a basın. Belki böyle düzelebilir.

Olmadı başka çözüm varmı
#4
(27.12.2016, Saat: 21:22)JackSeal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmadı başka çözüm varmı

Crack değil dimi ?
#5
(27.12.2016, Saat: 21:23)Kriid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Crack değil dimi ?

Maalesef crack  rulet
#6
(27.12.2016, Saat: 21:26)JackSeal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef crack  rulet

Forumda korsan oyunlarla iligili sorunlara yardım edemiyoruz.

http://www.elderscrollsturk.com/konu-for...llari.html
#7
(27.12.2016, Saat: 21:31)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda korsan oyunlarla iligili sorunlara yardım edemiyoruz.
http://www.elderscrollsturk.com/konu-for...llari.html

Peki kardeşim ben sana yalan konuşsaydım benimki orjinal deseydim sen benim oyunumun orjinal olduğunu nereden bilecektin bari bir cevap Verde sana kırk yıl dua edeyim Tongue
#8
(27.12.2016, Saat: 21:35)JackSeal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki kardeşim ben sana yalan konuşsaydım benimki orjinal deseydim sen benim oyunumun orjinal olduğunu nereden bilecektin ?

Orjinal oyun kullanan bir kişide böyle bir sorun çıkmaz çünkü.
#9
(27.12.2016, Saat: 21:42)muhamet4434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orjinal oyun kullanan bir kişide  böyle bir sorun çıkmaz çünkü.

Madem orjinal oyunda böyle bir sorun çıkmaz arkadaşın yukarıdaki cevabı neydi
#10
(27.12.2016, Saat: 21:45)JackSeal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Madem orjinal oyunda böyle bir sorun çıkmaz arkadaşın yukarıdaki cevabı neydi

Yukarıda sana yanlışlıkla ''tm'' komutunu yazmış olabildiğin ihtimali üzerine cevap vermiş.Başka türlü yukarıda bahsettiğim problem orjinalinde çıkmaz.
#11
Geçenlerde mertusta korsan kullanım konusu hakkında şurada bir şeyler yazmıştı. Zaten forum kurallarından korsan kullanım ile ilgili yaptırımda kaldırıldı. Sorun hakkında bilginiz varsa yardım etmeye çalışın ve orijinal kullanmaya insanları teşvik edin, kötülemeyin milleti.

Soruna gelirsek, ayarlarda sanki hud saydamlığı hakkında bir seçenek vardı, belki onu sıfıra çekmişsindir.
#12
Kilit test 1 2 3 Smile @Sesl1harf
#13
Forum Anayasası'nın 3 ve 8. maddeleri açık, korsana yardım en az uyarı cezası gerektiriyor.

3. Site genelinde korsan yazılımlara destek verilmemektedir.

8. Bu maddelerin ihlali durumunda üye uyarılır veya duruma göre banlanır. Aldığı cezaya şikayeti olanlar yöneticilere özel ileti ile ulaşabilir. Aksi şekilde itiraz edenlerin cezası arttırılır.
#14
(27.12.2016, Saat: 22:30)Maestro. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde mertusta korsan kullanım konusu hakkında şurada bir şeyler yazmıştı. Zaten forum kurallarından korsan kullanım ile ilgili yaptırımda kaldırıldı. Sorun hakkında bilginiz varsa yardım etmeye çalışın ve orijinal kullanmaya insanları teşvik edin, kötülemeyin milleti.

Soruna gelirsek, ayarlarda sanki hud saydamlığı hakkında bir seçenek vardı, belki onu sıfıra çekmişsindir.

Güzel demişsin de; korsan oyuna destek vermesi hayli zahmetli bir iş, Bu adam oyunu nereden indirdi? Eksik dosya var mı Varsa neler? vb. Gibi bir sürü sorun olabilir.

Yardım edecek arkadaşlar için de sorunun nerede olduğunu kestirmek çok zor olur, bence biraz da bu yüzden yardım etmemek için kaçınıyor olabilir insanlar (Ben).