Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Ana Hikaye - 18 / Sovngarde
#1
0px
Sovngarde
Görev Veren Yok
Yer: Sovngarde
Önceki Görev: Cihanyiyen'in Yuvası
Sonraki Görev: Ejderkatili
Ödül: Yok
ID: MQ304

Gelelim oyunun en kısa ana görevine... Sovngarde'a geldik ve burası mistik, sisli ve havalı bir yer. Sisli olması sebebiyle önünüzü görmekte zorlanmanız muhtemel. İlerliyoruz ve bir asker ile karşılaşıyoruz. Onunla muhabbet ettikten sonra ilerleyin bir köprüye doğru.

resim

Bu köprü ejder kemiklerinden yapılmış, karşı ucu bir şatoya uzanıyor ve burayı geçmek için Tsun ile konuşun. Onunla konuşacaksınız hiç boşuna zorlamayın. Orayı izin almadan geçmeye çalışırsanız anında ölürsünüz yıldırımlar ile. Şunu da belirteyim hilecilere, tgm işlemiyor burada. Bu nedenle konuşuyoruz ve Tsun'a kendimizi tanıtıyoruz. Önünüzde maksimum 5 adet seçenek bulunacak, Yolgösteren'im, Bülbül'üm, Dinleyici'yim gibi, ve elbetteki Ejderdoğan'ım. Onunla konuşuyoruz ve bizi kendisiyle savaştırarak "test" ediyor. Ben direk Rii Vaaz Zol! / Ruh Koparma nidasını çaktım ve geçtim. Binaya ilerliyoruz ve içeri girince manzara şu:

resim

Burada Kuzeyli kahramanlarıyla konuşacaksınız. Bunları Kadim Tomar'da görmüştük hatırlarsanız. Alduin burada ve sisi yüzünden avlanması kolaylaşıyor. Dışarı çıkacaksınız ve görev bitecek. Sonraki görevimiz Ejderkatili, en son ana hikaye görevi.