Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Atlarla ilgili Modlar
#1
Beyler bu atlarla ilgili hangi modlar var mesela at çağırma istiyorum ben sürekli kaybediyorum çünkü birde internetten baktım biraz modlara hepsi ingilizce o yüzden pek anlayamadım tam ne eklediklerini biraz açıklayarak anlatırmısınız?
#2
(22.12.2016, Saat: 18:20)JaiWhite Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler bu atlarla ilgili hangi modlar var mesela at çağırma istiyorum ben sürekli kaybediyorum çünkü birde internetten baktım biraz modlara hepsi ingilizce o yüzden pek anlayamadım tam ne eklediklerini biraz açıklayarak anlatırmısınız?

Aslinda dawnguard dlc varsa orda Seranayla baska boyuta  geciyorsun orda  kafasini bulursan ve sahibine verirsen sana at cagirma  veriyor.
#3
(22.12.2016, Saat: 19:22)bahtiyar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslinda dawnguard dlc varsa orda Seranayla baska boyuta  geciyorsun orda  kafasini bulursan ve sahibine verirsen sana at cagirma  veriyor.

Bende dawnguard yok ya dragonborn var dawnguardın konusunu pek beğenmedimde almadım o yüzden.
-
Bana daha cok baslıkta soyledıgım gıbı mod lazım ama bulamadım düzgün açıklamalı

Evet beyler atlarla ilgili mod önerirmisiniz?
#4
Eğer Skyrimin koca kıçlı atlarını sevmiyorsan Skyrim Horses Renewal modunu deneyebilirsin. Ben kullanıyorum. Taş gibi mod. Oyuna at ekliyor, tek olayı bu.

Convenient Horses isimli mod ise senin istediğin özellikleri ekliyor oyuna. Bu iki mod uyumlumu bilmiyorum.
#5
(23.12.2016, Saat: 18:36)ismetisgor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer Skyrimin koca kıçlı atlarını sevmiyorsan Skyrim Horses Renewal modunu deneyebilirsin. Ben kullanıyorum. Taş gibi mod. Oyuna at ekliyor, tek olayı bu.

Convenient Horses isimli mod ise senin istediğin özellikleri ekliyor oyuna. Bu iki mod uyumlumu bilmiyorum.

Conveinent'e baktım gerçekten cok güzelmiş saol.
#6
immersive horses diye bir mod da var çeviri biterse yayınlamayı düşünüyorum