Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Bank
#1
[Resim: A1PjZX.jpg]

Oturduğunuz yerden para kazanmak ister miydiniz? İşte size fırsat: Yeni sistemimiz Skyrim Bank ile sadece oturduğunuz bilgisayar sandalyesinden %500'e varan karlarla para kazanmanız mümkün.

Sistem nasıl işliyor?

Bir adet ejderdoğan satın alıyorsunuz ve uygulamaya giriş yaparak görevlere gönderiyorsunuz. Ejderdoğan sizin için zindanları yağmalıyor, eşyaları satıyor ve hatta çiftçilik de yapıyor. Ülkemizde ejderdoğancılığın gelişmesi çok önemli arkadaşlar, dış mihraklar (Thalmor lobisi) daha büyük bir Skyrim olmamızı istemiyor, bizi kısıtlayıp kontrol altında tutmak istiyorlar. Bizse onların tekerine çomak sokmaya karar verdik ve bu sistemi kurduk. Normalde maceracılık işi çok para getirmiyor, zira yağmalanan malları başka kişiler satıyor, çiftlikten elde edilen ürünleri götüren aracılar var falan. Bizse bunların hepsini tek bir ejderdoğana yaptırarak karımızı maksimize ediyoruz.

Daha fazla para kazanın

Standart olarak aldığınız ejderdoğan demir zırh ve silahlarla geliyor, dolayısıyla macera yaşama kabiliyeti düşük. Daha fazla yatırım yaparak üstüne yeni zırhlar alabilirsiniz, ayrıca gece başını sokacağı bir evi olması gündüz vakti ejderdoğanın verimini arttıracaktır. Birçok farklı ürünle size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Eğer ki ejderdoğana tarla satın alırsanız ilk giren 100 üyemize özel crimson nirnroot yetiştireceğiz, bu normalde yeşil olan kızıl nirnroot elimizde çok az miktarda bulunmakta olup yüksek verimlilik özelliğine sahiptir. Fırsatı kaçırmayın!

Sistemden Fotoğraflar

İçeriği GösterSpoiler:

Üyelerimizden yorumlar:

"Arkdaşlar ben kazndım, ülkemiz gelşsin inşallah berbaece ejderdoğanlarımız iyi karlar elde edeceğüz, hayırlı kanazlçar." (Demirci Ulaf)

"Skyrim Bankı seviyoruz her daim arkasındayım arldan 5000 gold paraçelip yatırdım ,en güzel yarınnlarsizke olsuni hayır ve duaile." (At arabacısı Brelof)

"Nerye dolandırılcık, ben kazandım kardeşm hala kazanıyorum, tıkır tıkr yatıyor paralar. Boş yapmayın ben kaznyorum. Biz deerli bir aile olduk, herkese iyi kazanşlar." (İsmini vermek istemeyen biri)

----------------------

Ayrıntılı bilgi için telefon numaramız:

Bulunmamaktadır, daha icat edilmedi, hem telefon ne?
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 8 üye beğendi
#2
Ulan çok güzel olmuş be Cheesy
#3
Ejderdoğan almak istiyorum. Fiyatı ne kadardır?
#4
(12.03.2018, Saat: 23:07)meraklıdovak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ejderdoğan almak istiyorum. Fiyatı ne kadardır?

Fiyat kataloğumuz yakında oluşturulacaktır. Değerli yatırımcılarımıza en karlı hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Takipte kalın.

Hayırlı kazançlar.

Skyrimbank Yönetim
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
Şey biz arkadaşlarla anlaşıp bir kaç ejderdoğan almaya karar verdik de, dolandırılmayız değil mi?
#6
vatansever dedik bağrımıza bastık, Jet Fadıl çıktı.
#7
(13.03.2018, Saat: 18:06)Strkey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şey biz arkadaşlarla anlaşıp bir kaç ejderdoğan almaya karar verdik de, dolandırılmayız değil mi?

Hayır, kesinlikle dolandırılmazsınız. Dolandırılırsanız da dış güçlerin Skyrim’de ejderdoğancılığın gelişmesini istememesinden kaynaklanmaktadır.
#8
Sağlam gönderme düşündüğüm şeyse...