Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim bir süre sonra...(Yeni başlayan
#1
Merhaba arkadaşlar geçen ay Skyrim oynayayım biraz nostalaji yaparım dedim. Böylece oyuna tekrar başlamış oldum bir sürü karakter oynadım assassin , archer , mage ama hepsinde bir süre sonra sıktı.Oyunu artık yalayıp yuttum 20 level civarlarında demirclik + tılsımlama 100 e ulaşıyor çok güçlü zırhlar yapıyorum tek atan silahlar yapıyorum  işte bu süreden sonra oyun sıkmaya başlıyor herkese tek atıyorum , ölmüyorum. Dedim oyunu biraz zorlaştırayım bari hardcore modlar yükledim legendarye çektim zorluğu yinede bir süre sonra tek attığımdan dolayı sıkıyor. İnanırmısınız bilmem ama türkçe yamalarla hiç dawnguard + dragonbronu oynayamadım. O zamana kadar çoktan herkese tek atmaya başlıyorum çünkü ve böyle oluncada tekrar oynuyorum yeni karakterle. Hani ana senaryonun sonuna kadar gelipte "Dünya Yiyen" "Akatosh'tan İlk Doğan" Alduini 2 okta düşürmek cidden zevk bırakmıyor adamda. [font=georgia]Burdan oyuna yeni başlayan arkadaşlara tavsiyeler asla internetten şuna buna bakmayın herşeyi kendiniz keşfedin fast travel yapmayın.Bütün kitapları okuyun böyle dedim diyede gidip 30 sayfalık masal kitabı okumayın oyunun loreunu içeren kitaplar veya günlükler okuyun.Oyundaki her konuşmayı anlayın.İnanın 2012'de ilk oynayınca buglu falandı ama herşey daha zevkliydi.[/font]Böyle güzel bir başyapıtı bırakamamak gerçekten güzel bişey.Assassin's Creed Unity,GTA 5 falan bahane ne varsa eskilerde... Gerçekten çok oyun oynadım ama The Elder Scrolls Skyrim'in bendeki yeri böyle.(Çok yazmışım yav  doh)
#2
Katılıyorum internetten bakmak pişmanlıktır zaten Acemiyken herşey daha zevkli gelir bir sürü caps'ı yapıldı zaten bunun level 1 level 90 falan diye acemilik mutluluk getiriyor Cheesy
#3
O kadarda gücümüz olmalı sonuçta sıradan bir skyrim vatandaşı değilizki ejderha doğanız
#4
(28.07.2015, Saat: 20:54)DRAGGUR22 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadarda gücümüz olmalı sonuçta sıradan bir skyrim vatandaşı değilizki ejderha doğanız

Tamam kardeş sen ejderha doğan ol biz ejderdoğan olucaz.
#5
(28.07.2015, Saat: 20:57)bomba306 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam kardeş sen ejderha doğan ol biz ejderdoğan olucaz.

Gereksiz ortamı germe çabaları
#6
30 sayfalık masal kitabı mı varmış? Shocked

(28.07.2015, Saat: 20:57)bomba306 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam kardeş sen ejderha doğan ol biz ejderdoğan olucaz.

Siz ejderdoğan olun biz Dovahkiin Dragonborn olucaz. Tongue

Konuya gelince, oyunu zorda oynayın, candır, kandır.
#7
Oyundan sıkıldıysanda oynamazsın olur biter böyle boş konular açacağına.
#8
(28.07.2015, Saat: 21:00)Sesl1harf link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 30 sayfalık masal kitabı mı varmış? Shocked

Siz ejderdoğan olun biz Dovahkiin Dragonborn olucaz. Tongue

Konuya gelince, oyunu zorda oynayın, candır, kandır.

Dovahkiin anlarımda güzel türkçemizle daha heybetli değilmi sence EJDERDOĞAN.
#9
Ne saçmalıyonuz la? Doğan Ejder olsun, ne fark edecekse doh
[member=2594]bomba306[/member] Demircilik, Tılsımlama ve Simya skillerini kullanmadan bir karakter yap. En zorda oyna, o zaman sıkılmazsın.
#10
Olay bence en zorda oynamak herkesi tekte indirmekten ibaret değil, oyunun kendisi bir sürü çeşitlilik sunduğu gibi temel modlarla birlikte oyundan alınacak zevkin sınırı yok. Özellikle kategorisine yakışır biçimde oluşturduğunuz karakterin rolüne büründüğünüz zaman, bizden içki çalmamızı isteyen evsizin görevini yapmak bile en azından bana gayet zevkli geliyor.
#11
Yazının hepsini okudum biraz haklı buldum seni,,,de nostalji? yani sana göremi nostalji bu oyun çünkü o kadarda eski değil sonuçta 2011 yani.
#12
(29.07.2015, Saat: 09:17)ButterFlyOST link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazının hepsini okudum biraz haklı buldum seni,,,de nostalji? yani sana göremi nostalji bu oyun çünkü o kadarda eski değil sonuçta 2011 yani.

Nostalji geçmişteki mutlu bir ana duyulan özlemdir.
#13
okuduğum tek kitap ejderdoğan'ın kitabıydı oda ban yetti zaten Tongue
#14
(28.07.2015, Saat: 21:13)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne saçmalıyonuz la? Doğan Ejder olsun, ne fark edecekse doh
[member=2594]bomba306[/member] Demircilik, Tılsımlama ve Simya skillerini kullanmadan bir karakter yap. En zorda oyna, o zaman sıkılmazsın.
Aga demircilik ve tıksımlama yapmadan legendary zorlukta tam bir işkence ilk 15 seviye tam bir kaçma kovalama 15-30 arası Ben bunu alırım -kaç kaç kaç  30-45 headshot - hay senin büyüne 45-60 yokmu bir baba yiğit - gel gel sende gel  60lvl olunca oyunun en gıcık savaşı ( spoiler yazamadığım için direk yazıyorum) Ebony warrior klavye kırmalar oyunu silmeler genelde bu aşamada oluyor bende  Cheesy