Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Dawnguard Kadim Tomarı Bul Görevi
#1
Beyler kadim tomarı bulma görevindeyim Kadim toman Kan ve Kadim tomar Ejderha yı bulmam gerekiyor.Kadim tomar Kan' ı buldum ama ejderha bende olduğu halde göreve işlemiyor.Yani 2 kadim tomarada sahibim ama kadim tomar ejderha olanını hala bulmamı istiyor.
#2
Kadim Tomar (Ejder) i bulmak için ana görevlerden devam edip Septimus Signus adlı kişinin verdiği görevi tamamlaman gerekiyor. O görev sırasında tomarı buluyorsun.
#3
(13.01.2018, Saat: 21:25)DarkFaxon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kadim Tomar (Ejder) i bulmak için ana görevlerden devam edip Septimus Signus adlı kişinin verdiği görevi tamamlaman gerekiyor. O görev sırasında tomarı buluyorsun.

Ana görev bitti benim alduin öldü.Kadim tomar 2 tane var ejder ve kan bende ama ejderi bul diyor hala
[+] JaiWhite isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#4
Ejder kan ve güneş tomarlarını toplaman gerek ejder tomarını koleje vermiş olabilir misin
#5
Saven buga girmiş.Ejderha tomarının olmadığı zamana dek geri alacaksın saveni.Unofficial Skyrim Patch yüklü değilse kesin yükle o düzeltebilir.
#6
(14.01.2018, Saat: 00:49)Batuhan. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saven buga girmiş.Ejderha tomarının olmadığı zamana dek geri alacaksın saveni.Unofficial Skyrim Patch yüklü değilse kesin yükle o düzeltebilir.

İyiki dediğin gibi yapmadım.Okadar başa dönmek aşırı saçma olurdu. Kendim deneyerek çözdüm sorunu aynı sorunla karsılasanlar bu kadim tomar ejderhayı koleje satıp geri satın alsın düzeliyor.
[+] JaiWhite isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#7
(14.01.2018, Saat: 13:41)JaiWhite Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyiki dediğin gibi yapmadım.Okadar başa dönmek aşırı saçma olurdu. Kendim deneyerek çözdüm sorunu aynı sorunla karsılasanlar bu kadim tomar ejderhayı koleje satıp geri satın alsın düzeliyor.

Saven buga girmişti normal bir şekide düzeltme imkanın yoktu şansa save bugunu düzeltmişsin...