Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim DLCler ile ilgili soru/problem
#1
Arkadaşlar öncelikle sırf şimdi soracağım şey için buraya üye oldum o yüzden konuyu yanlış yere açmış ve zaten var olan konuları görmemiş olabilirim lütfen mazur görün. 

Sorum şu şimdi ben bu oyunu 3 gün önce yükledim ve yaklaşık 2 saat önce 3 DLC'yide yükledim. Fakat oyunda kayıtlı olan hesabım 10 level ve öğrendim ki Dragonborn Boynuz göreviyle, Hearthfire Akçayda Fedai olup arsa almayla başlıyormuş (Dawnguard'ı bilmiyorum)

Emin olamadığım şey şu 3 DLC'yide sorunsuz bir şekilde yükledim ve aktif durumdalar ama hesabım 10 level, bu DLClerin çalışması için sıfırdan mı başlamam gerekiyor ? Hesabımda boynuz görevi duruyor, Akçayda fedai oldum ve arsa verilmişti ama arsayı görmedim hiç. Yardımcı olursanız sevinirim
#2
hayır yeniden başlamanız gerekmiyor. dragonborn dlc'si dediğiniz gibi boynuz görevini yapınca başlayacak.(fus ro dah nidasının 3. kelimesini öğreniyoruz o görevde ve resmen dragonborn olarak tanınıyoruz) arsa dediğiniz ev sanırım? akçay'ın girişindeki demircinin biraz ilerisinde eviniz. dawnguard'ın başlaması için bir çok yol var ama sizin için en kolayı akçayda dolaşan bir ork abi var (demircinin arkasında bi teyzeyle oturur genelde) onu bulun.
#3
hein33 mesajını alıntılayamadım sayfa hata verdi ama çok teşekkür ederim buna cevap bulamazsam kafayı yerdim herhalde [Resim: biggrin.png]
#4
Dragonbornda spoiler yedim sanki Cheesy neyse teşekkür ederim