Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim' e hangi serisinden başlamalıyım?
#1
Merhabalar Sevgili Skyrim Severler,

Yaklaşık 5 yıldır oyun oynamamaktayım. En son oynadığım oyunlar 2004 Knight Online ve daha sonrası Wow. Yeni bir online oyun araştırma çabasında iken The Elder Scrools Online'ı buldum. Sanırım nisan tarihin de oyun açılacakmış. Daha önceden uzun bir zaman ara verdiğim için açıkçası skyrim den de haberim yoktu. Şimdi esas sormak istediğim, online oyunu gelene kadar, kendimi hazırlamak için ve Skyrim oyunlarının mantığını ve çözümünü anlamak için hangi serisinden başlamam gerek.

Teşekkür ederim. Smile Smile
#2
Efendim amaç ESOya hazırlanmaksa Skyrim.  Seriye başlangıç için iyi değil pek ama ESOya antrenman için kesinlikle Skyrim. Evren bilgisi için Morrowind ve Cyrodiil havasını gezip görmek için Oblivion ama eski oyunlar Eso arayüzüyle bağlantısız.
#3
Bana sorarsanız ESO için bir seriye başlamanız şart değil çünkü hikaye bağlantısı yok hiç birinde. Skyrim'in bin yıl öncesinde geçiyor ESO. Ha ama ben evreni öğrenmek istiyorum derseniz yine gerek yok çünkü Skyrim ile bir bağlantısı yok, daha doğrusu hiçbir oyunla bağlantısı yok, her Elder Scrolls oyununun kendi hikayesi var.
Benim yorumum hiçbir oyun oynamadan bu vikiyi incelemeniz, bu sayede neler oluyor kim neyin nesidir anlamış olacaksınız.

http://www.elderscrollsturk.com/viki/

Bu arada Elder Scrolls serisini hiç bilmiyorum demediğiniz için bunları yazdım eğer biliyorsanız Skyrim'i bende tavsiye edebilirim bir miktar.
#4
Bence arkadaş hem seriyi az buz tanımak hem de oyun olarak hazırlanmak istiyor yani saldırı ok atma gibi. 9 yıl oyun oynamadım deyince o izlenimi aldım.  Bu arada o vikiye kesinlikle bakın sir
#5
Çok teşekkür ederim. Wikiyi mutlaka inceleyeceğim. Ozaman ben oyun gelene kadar hem biraz skyrim serisini oynamaya başlıyayım hemde wikiyi aklıma kazımaya. Bu arada from'u da çok beğendim herkesin emeğine sağlık.
Yeni paylaşımlar da görüşmek üzere.
Takipte kalacağım  Smile