Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

skyrim ejderha ruhu ve nida öğrenme sorunu
#1
skyrimde seher yıldızı hanından ayrılıpkeskin noktadaki ejderhayı öldürmeye gittim ejdehayı öldürdüm ama ne ruhunu alabildim nede ordaki nidayı öğrenebildim orda bir nida var fus ro dah fus ro dah diye sürekli ses geliyo ama nidanın etrafı mavi olması gerekirken bende öyle bişiy olmuyo yardım edin lütfen bu konuda sıkıntı yaşıyorum(bu arada followers can relax modunu indirdikden sonra böyle oldu )
#2
mod ne işe yarıyor tam olarak
#3
%70 moddandır ejderha ruhu sorunu bugün bana da oldu kodla ekledim bi sonraki ejderhada sorun çözülmüştü
öldürdükten sonra kodla manuel ekle ve bi sonraki ejderi bekle belki düzelir

nidaya gelicek olursak dediğim gibi moddandır modu iptal edip girmeyi dene bazı modlar oyundaki özellikleri engelleyebiliyor
#4
Beyler benim oyunda Drain Vitaly(Ruh Emme) nidası nedense buglu oluyor yani nidalar kısmında 2 tane Drain vitaly gözüküyor birinde 2 tane words var diğerinde 1 tane words var bunu çözmenin bir yolu yokmu?

Araştırdığımda konuyu önce marked of death nidasını tamamlanması gerekiyor diyor yanlız benim oyun sprecial edition oldugu için oyun baya karmaşıklaşıyor görev bugu olmasını istemiyorum?
Sizde böyle bir sorun oluyor mu ?
#5
(28.08.2018, Saat: 16:46)osman12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler benim oyunda Drain Vitaly(Ruh Emme) nidası nedense buglu oluyor yani nidalar kısmında 2 tane Drain vitaly gözüküyor birinde 2 tane words var diğerinde 1 tane words var bunu çözmenin bir yolu yokmu?

Araştırdığımda konuyu önce marked of death nidasını tamamlanması gerekiyor diyor yanlız benim oyun sprecial edition oldugu için oyun baya karmaşıklaşıyor görev bugu olmasını istemiyorum?
Sizde böyle bir sorun oluyor mu ?

Skyrimin Special Edition ve Normalide bir farklılık yoktur.SE nin grafikleri daha canlı diyebiliriz.Görevler aynıdır.
Oyunun Special Edition olduğu için oyunun falan karmaşıklaşmaz yani.
#6
modu iptal ettim ama hala aynı sorunla karşı karşıyayım
(bu arada mod followerlerin daha rahat hareket etmesini ve evinizde beklerken felanda bişeyler yemesi oturması vb özellikler ekliyor
#7
@osman12
skyrim unofficial patch'ı yüklersen sorunun düzelir
#8
Hocam dediğinizi yaptım fakat bu sefer Türkçe yama bozuldu yani bazı yerler İngilizce oldu oyun hikayesinden mahrum kalıyorum ? Bu patchin kendi Türkçe yaması varmış ama oda güncel değil siz denediniz mi ?
#9
orijinali Türkçe olmayan bi' mod niye TR Yama yı bozmasın olm.
yama hangi sürüme yapıldıysa, o sürümü indir kanka.
ya da oyunu İngilizce oynamaya alış(ın)