Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız
Karstaag sadece zor bir boss mu ? çünkü bıraksak alduin miraak hepsini keser biraz fazla güçlü lore da falan bir olayı var mı ? belki eskide nbir savaş da bir ırk tarafından kullanıldı ? yoksa sadece çok canı olan bir dev mi ?
Yanılmıyorsam Karstaag Morrowind'in ek paketinde vardı, orada fiziksel bedeniyle, Skyrim de ruhani bedeniyle kapışıyoruz, bunun dışında bilgim yok.
Exclamation 
Merhabalar oyunda büyücü rp yapıyorum ve ejderha avcısı olmak istiyorum ejderhalara en çok hangi nida ve büyü ile zarar verebilirim?
büyücülük çok az mı az oynadım ama tahminimce yıldırım iyi vurur ejderhalara.en çokda ateş nefesi ile hasar verirsin heralde ama daha iyi bilen birileri gelir yinede bunları dene istersen
arkadaşlar geçen de sormuştum hırsızlar loncası lideri olmak için 25 görev var 5 tanesi büyük demiştiniz ama 10 görev yaptım hiç büyük bir görev gelmedi ? hepsi aynı rastgele bir karakter oluşturuyor yada olan bir karaktere bir eşya veriyor gidip cebinden alıyorum benim pick pocket yüksek olduğu için hep pick pocket görevi aldım 10 tane yaptım dediğim gibi gelmedi büyük görev acaba hep pick pocket yaptığım için olmuş olabilir mi ? birde hep şu kel den aldım vex den hiç almadım fark eder mi ?

bu arada aldığım görev sayısı 12 iki görev de başarısız oldum onlar etkilemiş olabilir mi ?
o büyük görevleri delvin veriyor senin için özel görevim var diyerek tabi loncanın kendi ana görevlerini de ihmal etme.
bana hiç demedi ondan sürekli pick pocket görevi alıyorum ama ana görev de baya ilerledim brynjolf neredeyse kaçıcak
Beyler şu ametistleri ve ejder kemiklerini nerede satabilirim