Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız
Yenileme büyülerini önermem. İksirler aynı görevi görüyor zaten.

Çağrı büyüsü en işlek büyü bana göre. Çağırdığın yaratık hem hasarı göğüsler hem de hasar verir.

Büyücü Kolejine gir. Son görevde oyunun en iyi büyücü zırhını veriyor.

Yanına savaşçı birini al.

MOROKEI adlı ejder rahibi maskesi, magicka yenileme hızını %100 arttırıyor. Bana göre en iyi rahip maskesi.
Bir görevi yapıp yapmadıgımı anlamanın bir yolu varmı ? Nerden bakabilirim ?
(02.10.2018, Saat: 22:12)JaiWhite Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir görevi yapıp yapmadıgımı anlamanın bir yolu varmı ? Nerden bakabilirim ?

Günlüğünde tamamladığın görevlerin hepsi yazıyor. Aktif görevlerin altında.
(29.09.2018, Saat: 18:18)Daitchi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler oyuna tekrar başlıyorum büyücü den pek anlamam 1-2 taktik verir misiniz simyayla da baya uğraşıcam Breton secerim herhalde

Simyayı dev parmağı-sürüngen dokunacı-buğday üçlüsüyle 15 dkda 100 e çıkarırsın. Önce bunalrdan bol bol topla sonra geç simya tezgahına bas gitsin. 

Breton oynayacaksan büyücü öneririm. Yıkım+Çağrı gidersin. Yenilenmede de hızlı iyileşmeyi al en azından. Demirciliği de en azından zırh tılsımlama özelliğini açana kadar kas. Akarca kampından (Healt Streat Camp) Akçayın kuzeyinde transmute/dönüştür büyüsünü al sonra bulabildiğinalabildiğin kadar demir cevheri al ve onları altın cevherine çevirip döküm ocağında bu altın cevherlerini de külçe altına dönüştür ardından tılsım basma yeteneğini açanaca demircilik kas. İstersen maxlayabilirsin de sana kalmış. Sonra alabildiğin kadar ruh cevheri al bu altın kolyelere ufakta olsa tılsım bas. Böylece tılsımlama da kasmış olursun. Sonra istediğin seviyeye gelince adam akıllı tılsımlar yaparsın. Tılsımcının Şurubu gibi potları da kullandın mı ekstra bonus alırsın. Takipçi olarak da tanklayabilecek bir takipçi alırsan güzel olur. AFT modunu kullanırsan takipçim öldü mü ölecek mi derdin olmaz en azından. 

Şu anki karakterimden örnek vereyim; üstte dediğime benzer şekilde kastım. Her iki elinde de hançer olan asasinim. 45lere kadar ilüzyonist asasin olarak ilerledim ama sakinleştirme türü büyülerin en güçlüsü (master olanı) bile 45 level yaratıklara kadar diyordu o yüzden diğer elime de hançer almaya karar verdim. Sağ elimde ejderkemiği sol elimde daedra hançeri var ve biri 1070 vururken diğeri 1060 vuruyor. Tabi ben full demircilik bonusu veren set yapıp öyle üzerine de silah-zırh geliştirmelerine 30 saniye için yüzde 50 bonus veren potla +bastım. Efsanevi de oynuyorum bu arada.

Tabi bu dediklerim bayağı vakit alacak bir şey. Bir yandan oynarken diğer yandan da bunlara uğraşırsın ama tavsiyem önce bir at sahibi ol sonra ev al veya yap ardından uğraş. Arkadaşın dediği Morokei maskesini büyücüler koleji görevlerinin son aşamasında alırsın. Circlets and mask with hood modyla aynı anda taç ve başlık takabilirsin.
Arkadaşlar merhaba. oyunu steamden aldım special edition olarak. vampir lord oynuyorum güve rahibi bölümündeyim büyülü halini yendim ondan beslenmemi istiyor herşeyi yaptım olmuyor kaldım öyle lütfen yardım edin
(04.10.2018, Saat: 00:21)Sercan3593 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba. oyunu steamden aldım special edition olarak. vampir lord oynuyorum güve rahibi bölümündeyim büyülü halini yendim ondan beslenmemi istiyor herşeyi yaptım olmuyor kaldım öyle lütfen yardım edin

Sorununuz hala çözülmediyse , görevin şuan ki aşamasının resmini atabilir misiniz(görev penceresinin görüntüsü)
Skyrimde altın madeni var mı beya bolca altın bulunan yeri sçyler misiniz yerini türkçe yazarsanız daha iyi olur.
(06.10.2018, Saat: 10:17)hikmet1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrimde altın madeni var mı beya bolca altın bulunan yeri sçyler misiniz yerini türkçe yazarsanız daha iyi olur.
Türkçe adını bilmiyorum ama Kolskeggr Mine var.

Markarth yakınında. http://en.uesp.net/wiki/Skyrim:Kolskeggr_Mine

Haritadaki yeri https://srmap.uesp.net/?centeron=Kolskeggr+Mine