Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anket Başlığı: Skyrim'i hangi zorluk modunda oynuyorsunuz?
Anket kapatılmıştır.
Novice
4.44%
2 4.44%
Apprentice
4.44%
2 4.44%
Adept
17.78%
8 17.78%
Expert
15.56%
7 15.56%
Master
20.00%
9 20.00%
Legendary
37.78%
17 37.78%
Katılımcı sayısı: 45 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Skyrim'i hangi zorluk modunda oynuyorsunuz?
#1
Ben Master'da oynuyorum.
Legendary zorluk seviyesine bir bakayım dedim iyi güzel olmuş ama bu seferde ejderhalar aşırı güçlü olmuş gibi geldi bana. Legendary Dragon kesene kadar canım çıktı.
#2
Expertte başlıyorum,20-30 leveli geçince Master'a alıyorum. Legendary'de oynamıyorum çünkü zaten Deadly Dragons yüklü, çok zor oluyor ejderha kesme.
#3
Oyunu adeptte oynarım zorluk modlarıyla. Gerektiğinde mastera da alırım.  Sadece Hardcore'da Legendary oynarım.
#4
(08.01.2014, Saat: 21:37)Zephyr link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Expertte başlıyorum,20-30 leveli geçince Master'a alıyorum. Legendary'de oynamıyorum çünkü zaten Deadly Dragons yüklü, çok zor oluyor ejderha kesme.
Zahmet olmazsa Deadly Dragons'ta ki ayarlarını söyleyebilir misin? En ideali nasıl?
#5
Adeptle başlıyorum, adeptle devam ediyorum, adeptle bitiriyorum. Asıl sorun alınan verilen damageler değil, yapay zeka ve Skyrim'in çok kolay overpowered olunabilecek bir oyun olması. Adeptten yukarıdaki zorluk seviyelerinin temel mantıksızlığı aldığınız damage artarken verdiğiniz damage'in de onunla birlikte düşmesi. Daedric Armor setle Skyrim yollarında gezerken kıçı kırık leather armorlu bandit bozuntusuyla ölümcül düellolara girmek bana eğlenceli gelmiyor. Zorluk seviyeleri yapay zekayı artırmalı bence, novice'da düşmanlar zombi gibi gezinirken, legendary'de sürekli bloklama yapıp hareket etmeli, taktik yapmak gerekmeli. Oysa düşmanlar hala mal gibi savaşıyor, sadece daha fazla damage yiyorum, daha az vuruyorum, ne anlamışım ben ondan? Zaten Legendary zorluk seviyesinde bile belli bir levelden sonra yine overpowered oluyorsun, çünkü neredeyse bütün düşmanlar 50 levelden yukarısına çıkamıyor, level capleri var. 60-70 levelden sonra legendary'nin de novicedan farkı kalmıyor yani.
#6
(08.01.2014, Saat: 21:59)ScaLe link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zahmet olmazsa Deadly Dragons'ta ki ayarlarını söyleyebilir misin? En ideali nasıl?
Difficulty= Expert, master yapmıyorum çünkü gerçekten zor oluyor. Diğerlerini ellemiyorum.  Smile
#7
Legendary...  yeah

Aslında vatansevere katılıyorum. Yapay zeka yok elemanlarda, bu yüzden çok kolay oluyor halletmek.
Ben de şu şekilde düşünüyorum. Zaten bu NPC'ler aptal, kafa çalışmıyor; bari öldürmesi zor olsunda bi şeye yarasınlar. Mantığıyla bakıp, oynuyorum.
#8
(10.01.2014, Saat: 13:20)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dual Combat modunu indir, yapay zekayı en az %70 geliştiriyor söylim. Sadece kayaların üstüne hala çıkamıyorlar o kadar, yoksa bloklama kaçınma derken baya bir mantıklı savaşıyorlar.

Bende LE de oynuyorum. İlk levellerde yanınızdan takipçi ayırmayın yeterli.

Bir de Legendary'nin de çeşitli bilinmeyen yönleri var. Mesela zorluk seviyeleri sadece sizin damage ve armorunuzu etkiliyor. Yanınızda follower gezdirdiğiniz ya da iyi bir conjurer olduğunuz sürece sorun olmuyor. Eleman tanklarken(ki onun hiçbir özelliği zorluğa göre değişmiyor) siz de vurun, bu arada damage de yememeye çalışın, çatır çutur skill kasılıyor. Zaten ileride üstüne kral armor setler çektikten sonra ne master'ı kalıyor, ne legendary'si.
#9
(09.01.2014, Saat: 02:51)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında vatansevere katılıyorum. Yapay zeka yok elemanlarda, bu yüzden çok kolay oluyor halletmek.

Yapay zeka gerçekten çok zayıf..Bu durum yüksek levelde zevk kaçırsada yeni başlayanlar için bir avantaj.

İki karakter açtım ikisinde de master oynadım, oynacacaksak tam olsun icabı.  Cheesy
#10
Sırf skilleri geliştirmek için Legendary.
#11
Legendary'de takılmışlığım var ama zor geldi bana, özellikle dev ve ejderhalar aşırı güçlü olmuş gibi. Daha çok master'da takılıyorum.
#12
Eskiden belirtmiştim görüşümü, madem birileri mesaj atmış ben de mevcut modu söyleyeyim ; Trinian diye bir adam açtım (2-3 ay oldu aslında) Legendary'de oynuyorum başından beri. İlk ay zordu epey, 2. ay zorluyordu ama iyiydi, 3.ay'da sanki Masterdaymışım havası verdi. Bu arada notu çakayım;

Enchanced Enemy AI modu ile Legendary oynamak gibi bir hataya düşmeyin sakın. Karakterinize saydıra saydıra bolca günah alıp save'i silmekle sonuçlanıyor Cheesy
#13
Masterda oynuyorum. Oyunun başında bir ejdarhayla kapışıyordum. Daha sonra ejderha beni bırakıp ayıya daldı Big Grin Ben ejdarhanın canını zar zor indirirken bir baktım ayı ejderhayı öldürmüş. Ayılar ejderhalardan daha güçlü bence Big Grin
#14
Efsanevide oynuyorum  Smile Bende takıntı haline geldi.Call of Duty serisi olsun , ne biliyim diğer oyunlar olsun.En zorda oynamassam kendimi kötü hissediyorum.Bu yüzden Efsanevide oynuyorum.
#15
(08.02.2014, Saat: 02:04)ColdSpyrt link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efsanevide oynuyorum  Smile Bende takıntı haline geldi.Call of Duty serisi olsun , ne biliyim diğer oyunlar olsun.En zorda oynamassam kendimi kötü hissediyorum.Bu yüzden Efsanevide oynuyorum.
Legendary fazla dengesiz Master daha iyi olur senin için.