Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim'in İncelemesi
#46
Sonuç olarak Skyrim yıllardan beri oynanıyor. Oyunu bitiren bir oyuncu farklı şekillerde tekrar tekrar oynuyor ve halen zevk alıyor. Oyunu bırakıyor aradan 6-7 ay geçiyor. 1 sene geçiyor.
Tekrar başka bir karakter açıp tekrar oynuyor 98719238713.kez VE GENE KEYİF ALIYOR ! D:

Nord oynuyor. İmperial oluyor. Dark elf oynuyor. Assassin oluyor. Warrior oluyor. Archer oluyor. Khajiiiit ! oluyor. 
+Mod'lar binlerce başka bir sürü şey yapma keyfi.

Oyun bitti diye kenara bırakmıyorsun. Daha yapacağın bir sürü şey oluyor.

Witcher'da bu var mı ? Yok. ---
Bonus içerik: https://www.youtube.com/watch?v=eCEG4QyQbF4
Ünlü şarkıcı Post Malone. 1:35'e gidin.  Son şarkısı Rockstar iyiydi ama ben pek beğenmiyorum bunu. Salak bir tipi var. Hayran olunacak biri değil. Öylesine paylaştım.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#47
Neyse benim de anlatmaya çalıştığım Witcher'ın açık dünyasının kötü olduğu değil, fazla abartı olduğu. Atmosfer ile açık dünya tamamiyle ayrı olaylar. Atmosfer için açık dünyaya gerek yok. Açık dünyanın başarılı olabilmesi için o oyunda haritanın farklı etkileşimler ile dolu olması gerekir. Witcher 3 ün görevleri sağlam olduğu için kötü bir açık dünyası yok ama skyrimin açık dünyası kadar etkileşime girebilecek bir açık dünyaya da sahip değil.
#48
Skyrim in serbestliğine ulaşan bir rpg oyunu yok witcher ise yangörev kalitesi ve hikaye arkaplanı gelişimi bakımından çok iyi ama iş yapılan seçimlere gelince DAO witcher ı eziyor yan karakter gelişimi bakımından da üstüne tanımam , Dark souls serisi ise atmosferi witcher dan bile güzel yansıtan bir oyun aynı zaman da dövüş mekaniklerinide ama ne skyrim kadar serbest nede witcher kadar duyguların ön planda olduğu bir rpg , Baldur's gate ve icewind dale gibi eski kafalar rpg'nin hasıyken oynanabilirlik olarak sıkıntıda eğer sorun geçen yıllarsa pillars of ethernity de farklı değil . RPG nin belirli katmanları vardır hiç bir oyun EN İYİ RPG OYUNU diye tanımlanamaz(belki ileri ki zamanlarda) boşuna skyrim gömmeye hiç gerek yok çünkü lore olarak seride geri kalsada gameplay olarak BENCE TES serisinin şaheseridir.
#49
Konu iyice Skyrim vs Other RPGs oldu Cheesy Sonuç olarak videoda çok doğru yerlere değinilmiş.
#50
(04.03.2018, Saat: 15:47)hjalti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrim in serbestliğine ulaşan bir rpg oyunu yok witcher ise yangörev kalitesi ve hikaye arkaplanı gelişimi bakımından çok iyi ama iş yapılan seçimlere gelince DAO witcher ı eziyor yan karakter gelişimi bakımından da üstüne tanımam , Dark souls serisi ise atmosferi witcher dan bile güzel yansıtan bir oyun aynı zaman da dövüş mekaniklerinide ama ne skyrim kadar serbest nede witcher kadar duyguların ön planda olduğu bir rpg , Baldur's gate ve icewind dale gibi eski kafalar rpg'nin hasıyken oynanabilirlik olarak sıkıntıda eğer sorun geçen yıllarsa pillars of ethernity de farklı değil . RPG nin belirli katmanları vardır hiç bir oyun EN İYİ RPG OYUNU diye tanımlanamaz(belki ileri ki zamanlarda) boşuna skyrim gömmeye hiç gerek yok çünkü lore olarak seride geri kalsada gameplay olarak BENCE TES serisinin şaheseridir.
Burada eleştireceğim bir konu olacak. O da Fallout:New Vegas ve Zelda:BoTW çok rahat skyrim'in açık dünyasını geçebilir.
[+] bluestorm02 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#51
(04.03.2018, Saat: 15:53)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada eleştireceğim bir konu olacak. O da Fallout:New Vegas ve Zelda:BoTW çok rahat skyrim'in açık dünyasını geçebilir.

New Vegas Obsidian oyunu hocam. Geçmezse ayıp olur Cheesy
#52
(04.03.2018, Saat: 15:53)bluestorm02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada eleştireceğim bir konu olacak. O da Fallout:New Vegas ve Zelda:BoTW çok rahat skyrim'in açık dünyasını geçebilir.

Evet açık dünya bakımından zelda ve FNV her türlü geçer ama serbestlik bakımından geride kalır zelda henüz oynamadım ama FNV de bazı alanlarda skyrime nazaran daha az serbestlik sunuyor.