Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim kendi kendine siliniyor
#1
Merhaba arkadaşlar benim sorunum şu skyrim durduk yere kendi kendine bazı dosyalarını siliyor bugün 6 gb dosya yüklemek zorunda kaldım akkdeyken ne kadar sıkıcı olduğunu tahmin edebilirsiniz.Sorun bir kaç kere başıma geldi sürekli siliniyor sonra geri yüklüyorum genelde 100 200 mb silinirken şimdi 6gb silindi dün oynarken hiçbir sorun yoktu birden bire oluyor çözümünü bilen varsa yazabilirmi.
#2
Skyrim kendi kendini nasıl silsin? Tövbe esfrllh skyrim mi seninki. Karanlık güçler tarafından mı yönetiliyor? Cheesy Şey olabilir. Bilgisayarında virus varsa ve dosyalara bulaşıyorsa ? ve bilgisayarında yüklü olan virüs programın bu dosyaları karantinaya falan alıyorsa. Siliyorsa ? Bir şey yapıyorsa? Ayıklıyorsa oyunun içinden? Çalışmasını engelliyorsa?

ve oyun kendini çalıştırmaya çalışırken bu dosyaları eksik yada çalışmaz vaziyette hasarlı diye algılıyor ve tekrar sana download ettiriyor olabilir ? Aynı dosyaları tekrar tekrar ? Belki.. Bilmiyorum. En mantıklı açıklama bu gibi geldi.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
Smile 
(29.01.2018, Saat: 18:49)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrim kendi kendini nasıl silsin? Tövbe esfrllh skyrim mi seninki. Karanlık güçler tarafından mı yönetiliyor? Cheesy Şey olabilir. Bilgisayarında virus varsa ve dosyalara bulaşıyorsa ? ve bilgisayarında yüklü olan virüs programın bu dosyaları karantinaya falan alıyorsa. Siliyorsa ? Bir şey yapıyorsa? Ayıklıyorsa oyunun içinden? Çalışmasını engelliyorsa?

ve oyun kendini çalıştırmaya çalışırken bu dosyaları eksik yada çalışmaz vaziyette hasarlı diye algılıyor ve tekrar sana download ettiriyor olabilir  ? Aynı dosyaları tekrar tekrar ? Belki.. Bilmiyorum. En mantıklı açıklama bu gibi geldi.

biraz araştırdım sanırım steam harddiski algılayamamasından kaynaklanıyormuş.3 saattir bekliyorum inşallah bida olmaz. Cheesy