Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Mod Sorularınız
#16
Arkadaşlar aynı konuyu 1-2 saat önce Skyrim Hakkında Ufak Sorularınıza da açmıştım fakat cevap gelmedi be nde buraya açıyorum yanlış yerse mazur görün 

Bugün Flying Mod indirmiştim fakat uçarken tcl komutuyla havada yürüyor resmen ( bu arada dragon wings de var ) sonrasında biraz araştırdım Flying Ring denilen bir item geliyormuş bu modla Semaocağından baktım ama bulamadım sonra Loot.exe den kontrol ettim FlyingRing yüklü durumda, e olmuyor Real Flying yükliyim dedim o da çözmedi işi ne yapmam gerek ? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
#17
konsol komutu ile almayı denedin mi o itemi
@THOR Odinson
#18
Beyler mod listesi bir arkadaşıma ait silah isimleri sonradan kurduğu bir moddan kaynaklı ing olmuş Sebebinin hangi mod olduğunu söyleyebilecek var mı? Linkleri aşağı bırakıyorum.

https://i.hizliresim.com/k6yqdr.png
https://i.hizliresim.com/k6yqyv.png
#19
(18.09.2018, Saat: 16:25)Izanagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler mod listesi bir arkadaşıma ait silah isimleri sonradan kurduğu bir moddan kaynaklı ing olmuş Sebebinin hangi mod olduğunu söyleyebilecek var mı? Linkleri aşağı bırakıyorum.

https://i.hizliresim.com/k6yqdr.png
https://i.hizliresim.com/k6yqyv.png

esp dosyasına sahip olanları kontrol etsin
#20
senin arkadaşta az değilmiş knk
"FlowerGirls SE and VR Main File"
[+] RancouR isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#21
(18.09.2018, Saat: 17:20)RancouR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: senin arkadaşta az değilmiş knk
"FlowerGirls SE and VR Main File"
şşş çaktırma
#22
Merhaba iyi günler herkese, forumu 3 senedir takip ediyorum gerek mod tanıtımları gerek çeviriler olsun baya ilgiliyim. Aktif olarak skyrim oynamayı bıraktım, fakat içimde hep bir nukte kaldı yapmadığım, bitirmediğim, eksik görevler olsun güzelce modlayamamam olsun vs.


3 gün önce tekrar skyrim yükledim ve çok fazla mod yüklemem sonucunda hem kötü grafiklere hem de çok fazla performans kaybına sebep oldum. 3 gündür çabalıyorum ve işin içinden çıkamadım yedeğini de almadığım için silip yüklüyorum tekrardan. Acaba bana bu modlama işini iyi bilen birileri yardımcı olabilir mi ? Hem benim gibi çok fazla insanda var onlara da bir nevi dolaylı yoldan yardım etmiş olur.
 

1366x768 gtx950m'li laptopum var biraz eskidi haliyle dolarda tavanda olunca değiştirme fırsatım olmadı.Yardım etmek isteyen arkadaşları bekliyorum gerekirse, iletişime geçebiliriz.


Teşekkürler... Smile
#23
(20.09.2018, Saat: 17:09)R35P4CT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Acaba bana bu modlama işini iyi bilen birileri yardımcı olabilir mi ?
 
bi' şey bilmeye gerek yok, mod açıklamalarını oku
ya "şu modla çakışır", ya da "bu DLC'yi/modu gerektirir" yazar, arada da "NMM ile kurmanız tavsiye edilir, zorunlu değil ama sıkıyosa kurma".
#24
Mod organizerle kur modları skyrim klasörüne en fazla skse atarsın. Yalnız fnisdir, sksedir skyrimin kendi launcheridir loottur her şeye mod organizer üzerinden yapacaksın. Ayrıca mod açıklamalarına dikkat edersen 100 modda kursan sorun çıkmaz.