Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrim Rusça Diyaloglar
#1
Oyunda daha önce hiç rusça diyalog ile karşılaşmamıştım karşıma bir çocuk çıktı ve bir miktar rusça bilgim var hemen rusça konuştuğunu anladım. Bu normal mi yoksa bende mi sıkıntı var ?
Oyundaki ingilizce diyaloglar zaten ingiliz aksanı ile alakası yok(rus aksanı konuşuyorlar) ama rusça diyalog ile ilk defa karşılaştım oyunda mecvutmuydu?
#2
(05.01.2018, Saat: 21:03)KocaKafalıErcument Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunda daha önce hiç rusça diyalog ile karşılaşmamıştım karşıma bir çocuk çıktı ve bir miktar rusça bilgim var hemen rusça konuştuğunu anladım. Bu normal mi yoksa bende mi sıkıntı var ?
Oyundaki ingilizce diyaloglar zaten ingiliz aksanı ile alakası yok(rus aksanı konuşuyorlar) ama rusça diyalog ile ilk defa karşılaştım oyunda mecvutmuydu?

Şu rusça konuşan çocuğun adı ne?
#3
Kurduğun bir modla alakalı olabilir belki.
#4
Kurulu modlar cbbe, bjin, hearthfire bir kaç tane daha ince ayar modları var. Rusça konuşan çocuk ıssızkent ahırında karşılaştım. İlk başta anlayamadım bi kaç kere net şekilde dinledim. Sebebini hala bulamadım daha önce hiç karşılaşmadım tüm modları kaldırıp temiz save ile tekrar bakıcam.
#5
(06.01.2018, Saat: 13:52)KocaKafalıErcument Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kurulu modlar cbbe, bjin, hearthfire bir kaç tane daha ince ayar modları var. Rusça konuşan çocuk ıssızkent ahırında karşılaştım. İlk başta anlayamadım bi kaç kere net şekilde dinledim. Sebebini hala bulamadım daha önce hiç karşılaşmadım tüm modları kaldırıp temiz save ile tekrar bakıcam.

Çocuğun adı ne?Bende bakıyım.
#6
Evet, bunu biliyorum heartfire dlc'si ile alakalı nedenini bende bilmiyorum, çocuğu akçay da mı görmüştün ?
#7
Yanlış hatırlamıyorsam Issızkent ahırının oralardaydı adını hatırlamıyorum o sıra atı çalmak için gizlenmeye çalışıyordum Smile
#8
Kızın bu olması lazım : http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Lucia_(Skyrim)

O zaman benim dediğim değil.
#9
Benimde Dawnguard DLCsi ile gelen tüm karakterlerin sesi Rusça.(tüm vampirler ve Şafak muhafızları) Diğerleri normal. Oyunum maalesef orijinal değil. İndirdiğim kaynak nedeni ile öyle olduğunu düşünüyorum.