Konuyu Okuyanlar:
4 Ziyaretçi

Skyrim Special Edition Türkçe Yama
#1
Exclamation 
Special Edition Türkçe yaması Bethesda.net'e yüklendi arkadaşlar. Modu kullanmak için yapmanız gerekenler şunlar;

Öncelikle Bethesda.net'ten üyelik almalısınız.
Ardından Skyrim Special Edition'a giriş yapın. Oyuna girin yani.
Ana menüden Mods kısmına girip, Search tıkladıktan sonra Turkish yazıp arayın ve modu indirin.
Mod indikten sonra Load order yeniden sıralanacak. Bundan sonra ise oyundan çıkıp tekrar giriniz.
Konsollar İçin: Yama PS4 ve X Box One için de çıkmıştır. Tek yapmanız gereken oyuna girince Mods kısmına girmek, Türkçe yamayı aratıp kurmak.

@   Yazamayanların Dikkatine!!

Oyuna girdiğinizde @  sembolünü yazamıyorsanız bu oyunun sadece İngilizce klavyeyi algılıyor olmasından kaynaklı. Denetim Masası, Dil ayarlarında Klavye dilini İngilizce yapın. Daha sonra oyuna girip Alt+2 tuşlarına basarak @  sembolünü yazabilirsiniz.(22.07.2018, Saat: 18:44)TechnoBeceT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Çok uzun bir sürenin ardından Skyrim Special Edition'un Türkçe Yaması güncellendi ve tamamen yeni sürümile uyumlu hale getirildi. Bununla birlikte aynı yamayı Xbox One ve Play Station 4 içinde sorunsuz bir şekilde yayınladık. Xbox One, PC sürümü ile birebir aynı iken, Sony firmasının aldığı kararlar nedeniyle, Play Station sürümü kısıtlı bir yama. Açıklamak gerekirse, Sony modlarda ek paketlere ve arşivlere isin vermiyor. Yani saf ESP dosyası kabul ediyor, hal böyle olunca PC ve Xbox One'da kullandığımız kaplamar, türkçe karakterler, arayüz düzenlemeri ve çevirileri maalesef eklenmiyor. PC ve Xbox One Sürümü %99.9 civarında çevrilmişken, PS4 %90 civarlarında kalıyor. PS4'de görevler, diyaloglar, mekanlar, karakter isimleri, eşyalar, kitaplar, notlar vb. şeylerin çevirisi var. Kısaca esp dosyasına gömebildiğimiz çevirileri yayınlayabiliyoruz. Şunu belirtmek isterim ki, PS4 içinde yayınlayabileceğimiz bir yol olsaydı emin olun yapardım, ancak Sony'in aldığı karar nedeniyle Bethesda buna izin vermiyor ve engellemiş. Bu konudan dolayı ben kendi adıma özür dilerim.

Behçet Atalay
Not: Modsuz Vanilla Skyrim'de denenmiş ve %100 Türkçe olduğu garantilenmiştir. Eğer mod kullanıyorsanız oyununuzda metin değişiklikleri olabilir. Temiz kurulumda herhangi bir İngilizce metin veya çökme sorunu olmamaktadır. Modlu Special Edition oyunlarında Crewals ve Elder Scrolls Türkiye çeviri ekipleri sorumluluk kabul etmemektedir.
Ayrıca Special Edition Türkçe yaması Bethesda.net harici bir yerde indirilmeye sunulmayacaktır. Bethesda.net üzerinden kurulmayan tüm Türkçe yamalar bizim sorumluluğumuz dışındadır, oyununuzda oluşabilecek sorunlardan ve/veya yamanın çalışmamasından mesul değiliz.
#2
dlcler dahil mi peki ?
#3
Hepsi dahil. Ana oyun, Hearthfire, Dragonborn, Dawnguard tek dosyada türkçe.
#4
teşekkürler
#5
Elinize sağlık.
#6
Kelimeleri düzgün sıralayan zihninize sağlık.Kullanmasam bile kullananların gayet işine yarar.
#7
PS kullanıcıları da faydalanabilecek mi?
#8
Playstation için olmayacak gibi duruyor çünkü Sony archive dosyalarına izin vermiyormuş.
#9
Benim bilgisayar special edition'u kaldırmıyor ama emeğe saygı göstermek lazım. Ellerinize sağlık.
#10
Arkadaşlar modu yükledim, bütün yazılar Türkçe oldu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

[spoiler]Bu saçma espriyi yine yapmasam olmazdı.[/spoiler]
#11
Hocam bende mi bir sıkıntı var anlamadım yamayı kurdum yükledim ellerinize sağlık uğraşmışsınız çok sağ olun ama bende birtakım kitaplar,iksirler,silahlar,zırhlar veya büyülü herhangi bir eşyanın büyüleri ingilizce isimleri vs. ingilizce modlardan mı kaynaklı pek emin değilim birkaç mod var şuan birde gerekli bugları düzeltmesi için unoffical skyrim edition pack mi ne vardı onu yükledim ondan mı kaynaklı anlamadım bi yardımcı olursanız çok sevinirim.
#12
Bir deneyelim o zaman.
#13
(21.12.2016, Saat: 18:44)ShadowBladeZed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bende mi bir sıkıntı var anlamadım yamayı kurdum yükledim ellerinize sağlık uğraşmışsınız çok sağ olun ama bende birtakım kitaplar,iksirler,silahlar,zırhlar veya büyülü herhangi bir eşyanın büyüleri ingilizce isimleri vs. ingilizce modlardan mı kaynaklı pek emin değilim birkaç mod var şuan birde gerekli bugları düzeltmesi için unoffical skyrim edition pack mi ne vardı onu yükledim ondan mı kaynaklı anlamadım bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Büyük ihtimal ondandır. Yama sade Skyrim'e hazırlanıyor, yüklediğin modlar bozabilir.
#14
Şu an mutluluktan uçabilirim Cheesy teşekkürler hocam
#15
Elinize sağlık usta,çoğu kişi bir teşekkürü bile çok görüyor size. Gerçekten uğraşıp emek veriyorsunuz,diğer projelerde kolay gelsin  sir