Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Skyrım Unbound (Alternate Start)
#1
SKYRIM UNBOUND (ALTERNATE START)

Öncelikle modu bana 5-10 dakika önce @korsan28 nickli bir arkadaş tavsiye etti,Eğer ki "Alternative Starts Live" modu "Bethesta" yazısından sonra kapanıyor ise bu mod tam size göre diyebilirim.

Edit:Elimde resim yok fakat şu video'yu izleyerekten modu kavrıyabilirsiniz iyi eğlenceler modu indirmeden önce bir LAYĞHKKK atarsan çok kıyak geçer söylemesi E-hehe... Big Grin

Linkhttps://www.nexusmods.com/skyrim/mods/71465/?tab=files


                                                                                     
#2
Mod tanıtım kurallarından alıntı :

1-)Tanıtımını yapacağınız modu kendiniz denemiş ve kullanmış olmanız gerekmektedir. Üyelerin sizin tanıtığımız mod ile ilgili sorularına da cevap verecek kapasitede bilgiye sahip olmalısınız.

2-) Modun (varsa) kendisine ait en az 1 adet resim koymalısınız.

Hani iki kurala da uymamasını geçtim de bunun nesi mod tanıtımı Allah aşkına ? Cheesy Modla ilgili bir bilgi yok, kendin oynamamışsın daha, lütfen biraz daha dikkat edelim böyle şeylere insanlar girip bilgi alıyor buradan mod tanıtımı yapacaksan biraz uğraş vermen lazım.Diğer mod tanıtımlarına bakıp bilgi alabilirsin mesela öncelikle.
[+] Goldendarkness isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
Kurallara göre açarsan cidden güzel olabilirdi dostum. Mod işe yaradıysa ne mutlu bana.
#4
krşim "kural" ın açıklamasını yapar mısın
tşk

@Goldendarkness
#5
Uygulanması gereken, uygulanmadığı halde bir takım cezalar verilen şeyler herhalde, mesela mod tanıtım kurallarına uymayınca konu kapatılıyormuş Cheesy