Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Special Edition Mod Pack Önerisi
#1
Merhaba Arkadaşlar, 2 gün önce Steam üzerinden Special edition aldım. Modsuz oynayamıyorum oyunu bana çok sade geliyor. Siz arkadaşlardan mod pack önerisi indiriyorum. Tek tek indirmeyi denedim yaklaşık 150 mod indirdim. Ama oyun açılmadı. İnternette gördüğüm kadarıyla insanlar 450+ mod indirerek bile oyunlarını sorunsuz oynayabiliyorlar. Sizden düzgün çalışan bir mod listedi ya da bir mod pack istiyorum. Şimdiden Teşekkürler.
#2
Dün twitch'te bir yayıncıyı izliyordum oyunu çok güzel modlamış 200 ün üzerinde mod kurmuş. mod listesini paylaşmış bende not aldım belki lazım olur diye. istersen bir incele.


https://bayliun.com/mods/
[+] falta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
(09.01.2018, Saat: 17:43)falta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün twitch'te bir yayıncıyı izliyordum oyunu çok güzel modlamış 200 ün üzerinde mod kurmuş. mod listesini paylaşmış bende not aldım belki lazım olur diye. istersen bir incele.


https://bayliun.com/mods/

Kurulum sırası mevcut mu? Yoksa kafama göre kurabilir miyim?
#4
(10.01.2018, Saat: 13:21)onurrsss3 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kurulum sırası mevcut mu? Yoksa kafama göre kurabilir miyim?

kurulum sırası aşağıda var karşılarında yazıyor. ama direk hepsini mi kuracaksın incele bence neyin ne olduğunu istersen ona göre yap.