Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Special edition Sky uı sorunu
#1
Arkadaşlar skyrim special editionda sky uı ve skse nasıl kurulur bir anlatan olursa çok makbule geçer. Bende special edition steamde yüklü. Nmm den sksenin sitesinden gerekli dosyaları indirdim. Oyuna doğru bir şekilde ekledim. Ama yinede envanter menüsü klasik olarak karşıma çıkıyor. Videolarda anlatıldığı şekliyle eksiksiz kurdum ama olmuyor. Win 10 yüklü olması sebep olabilirmi?
Diğer bir sorunda NMM oyunu tarama sırasında program files içinde buluyor ama açmaya çalıştığımda Games dosyasında olması gerektiği mesajı hata olarak geliyor.
#2
Oyuna skse_loader.exe ile girmen gerek.
#3
Öyle yapıyorum yine bir şey değişmiyor.
#4
Nexusmod Manager le kurulum yaparsan bi sorun olmaz dostum. Dediğin sıkıntı ben dede vardı Nexusla kurulum yapınca düzeldi.
#5
Skse'yi exe olarak indirip de kurabilirsin, skyui'yi nexus'tan onaylamak ise çocuk oyuncağı.
Sen büyük ihtimal oyuna normal launcher ile giriş yapıyorsun. Oyunun dosyalarına iyi bak parantez içinde (skse) yazar.
#6
Sorunu çözdüm. Nexusda skyuı başlığındaki forumda bir arkadaş anlatmış. "SSEEdit is a powerful tool which you can found in Nexus. Launch SSEEdit with Skyrim.esm and SkyUI_SE.esp selected. Wait until the loading finish, right click of the mouse on SkyUI_SE.esp and use the option "Add Masters" to add Skyrim.esm as masterfile of SkyUI_SE.esp. With this modification SkyUI will be fully compatible with the in-game mod manager of Skyrim SE. Sorry but my level of English is very low." şeklinde bir çözüm.