Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Summoning Karstaag
#1
Ateş büyülerinizi hazırlasanız iyi olur,Frost Giant Karstaag'la dövüşeceksiniz.Belirttiğim yerleri konunun sonunda maptaki yerlerini spoilere koyacağım.
Öncelikle bu görevi level 60'tan önce yapmanızı önermem.Karstaag'la dövüşürken yanınızda bir follower 1 tanede dremora lord olmasını öneriyorum.

Herneyse göreve geçelim ;
Glacial Cave'ye ışınlanıyoruz veya gidiyoruz ikisinden birini yapın,bu farketmez . Tongue  Burada 3 tane riekling olacak ,öldürün geçin. Bizi asıl ilgilendiren,oradaki kafa yani Karstaag's Skull.
Mouse'u veya analogu üzerine getirdiğimizde Take çıkacak. Alıp Castle Karstaag Ruins'e karşı yola koyuluyoruz,hemen çok yakın zaten.
resim
İşte geldik,burada yine bazı rieklingler olacak.Öldürün geçin alakadar etmez bizi onların sıkıntısı.
resim
Böyle bir taht olacak ,aldığımız skull'u koyuyoruz.
Koyduğumuzda Karstaag gelecek ve bize dalacak. Yakından dalmanızı önermiyorum çünkü üzerinde sonsuz bir FrostCloak var.Dövüş sırasında 3 tane Ice Wraith çağırıyor.
Ateşe karşı %25 zayıflığı var, şoka karşı da %75.Buz,hastalık ve zehire karşı %100 bağışıklılığı var.FUS RO DAH! işlemiyor arkadaşlar boşuna yapmayın Mehrunes Razor ve Wabbajack'te işlemiyor.Tek atamazsınız tek yapabileceğiniz adam gibi dövüşmek.Ve çok hızlı sağlığını yenilediğinden hızlıca öldürmeniz lazım.Bol şans!
İçeriği Göster Glacial Cave Maptaki Yeri:
İçeriği GösterCastle Karstaag Ruins Maptaki Yeri:
Karstaag'ı öldürdüğümüzde ödülümüz onu açık alanlarda 3 kez çağırabilme oluyor.Eğer çok zorlanırsanız çağırabilirsiniz.
#2
Eline sağlık bu dayı Morrowind'in Bloodmoon ek paketinde de bize musallat oluyordu.
#3
(15.09.2014, Saat: 00:55)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık bu dayı Morrowind'in Bloodmoon ek paketinde de bize musallat oluyordu.

Tribunal görevlerine başlıyacaktım. Direk Bloodmoon'a dalıyorum.
#4
Ben buna ölmeye doyamadım. Beni aya uçurmuşluğu var kaç kez
#5
(15.11.2016, Saat: 22:03)mitralioz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben buna ölmeye doyamadım. Beni aya uçurmuşluğu var kaç kez

Ve 2 senelik konu hortlanmış olur
#6
Oyunda yapmadığım tek görev, varlığını bile en son oyunu sildikten sonra öğrenmiştim.