Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Takipçinin Tenindeki Yırtılmalar
#1
Arkadaşlar sizce boyundaki ve el bileklerindeki yırtılmalar neden oluşmuş?Ellerde ve boynun üstünde cilt daha iyi ancak yırtılmalardan sonra ten değişmekte kalitesi düşmekte.Ekstradan bir yüz modu el modu yüklemedim.Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

[Resim: 5wmqsk.jpg]
#2
(07.02.2015, Saat: 00:43)ahmetekin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar sizce boyundaki ve el bileklerindeki yırtılmalar neden oluşmuş?Ellerde ve boynun üstünde cilt daha iyi ancak yırtılmalardan sonra ten değişmekte kalitesi düşmekte.Ekstradan bir yüz modu el modu yüklemedim.Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

[Resim: mdaVM0.jpg]
Kullandığın Beden modu nedir ? CBBE kullanıyorum ve böyle bir sorun yok.Sanada tavsiye ederim...
#3
Cbbe kullanıyorum derken takipçiyi kurarken cbbe'yi mi seçtiniz yoksa ekstradan cbbe modu var onu da mı kurdunuz?
#4
(07.02.2015, Saat: 00:51)ahmetekin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cbbe kullanıyorum derken takipçiyi kurarken cbbe'yi mi seçtiniz yoksa ekstradan cbbe modu var onu da mı kurdunuz?
Öncelikle CBBE isimli vücut modunu kur.Ardından yoldaş modu kullanıyorsan ve CBBE'ye uyumlu versiyonu varsa onu kurarsınız.Yani kurulumu budur.
#5
Dediğinizi yaptım önce cbbeyi sonra takipçiyi cbbe seçeneğini seçerek kurdum düzelmedi.Sildim hepsini unp'yi ve takipçiyi unp seçeneği üzerinden kurdum yine düzelmedi.2k kurdum 4k kurdum yine düzelmedi.
#6
(07.02.2015, Saat: 01:35)ahmetekin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğinizi yaptım önce cbbeyi sonra takipçiyi cbbe seçeneğini seçerek kurdum düzelmedi.Sildim hepsini unp'yi ve takipçiyi unp seçeneği üzerinden kurdum yine düzelmedi.2k kurdum 4k kurdum yine düzelmedi.
Kullandığın yoldaş modu nedir ?
#7
(07.02.2015, Saat: 01:51)Grogi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullandığın yoldaş modu nedir ?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/61140/?
#8
(07.02.2015, Saat: 02:02)ahmetekin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/61140/?
Modu kurdum bende öyle birşey olmadı ? Sırasıyla SKSE , CBBE , yoldaş modu kurdum lakin bende bahsettiğin vücut hatlarının gözükmesi olmadı ?
#9
(07.02.2015, Saat: 02:13)Grogi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Modu kurdum bende öyle birşey olmadı ? Sırasıyla SKSE , CBBE , yoldaş modu kurdum lakin bende bahsettiğin vücut hatlarının gözükmesi olmadı ?

Çok ilginç,ilgilendiğiniz için çok teşekkürler.Demekki sorun benim oyunda.Neyse,modun yapımcısına mesaj attım inş cevap verir.

Güncellendi [time]1423314855[/time]
Alıntı:Hi,

Those seams aren't only your problem, most followers or skin textures are having it. It would be reduced if you use enb. It's very hard to remove those seams perfectly.

Modun yapımcısı cevap vermiş sağolsun.Bu tarz sorunla karşılaşmayanlar çok şanslı.Artık atkı eldiven giydireceğim takipçiye.