Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Tek El Silah Kullananlar
#16
Bana bu tarz mekanikler de veya savaş içerisinde kolaylık sağlayan modlar çok mantıklı gelmiyor. Oyun zaten kolay bu şekilde hepten kolaylaşınca tadı kalmıyor. Bana kalırsa grafik ve senaryo modlarından başka mod kullanılmaması lazım. Tabi ki bu oyun ve bu yazdıklarım tamamiyle benim görüşüm. Yukarıda da belirttiğim gibi kesinlikle ve kesinlikle nasıl zevk alınıyorsa öyle oynanmalı.
#17
Bu oyunda bir yerden sonra yok savaşçı kasmak mış yok büyücü kasmak mış bunlar geçersiz oluyor çünkü bunların hepsini kullanılır hale geliyorsunuz(Tabi büyücülükte bütün ağaçları 100 yapmak çok zor ama 1'ini bile 100 yapmış olmanız büyücü olduğunuz anlamına geliyor).

Tek elde bence en mantıklısı kılıç ve kalkan. Tabi can çalma özelliğine sahip bir kılıç ile mantıklı oluyor bence(Ne kadar fazla sayıda vurursanız o kadar can çekersiniz) onun dışında pek mantıklı değil.

Şu zamana kadar kullandığım tek mod şu Barenziah Tacı için cevherlerin yerini gösteren mod oldu. Arkadaşın dediği gibi bence de zaten kolay (En azından Expert veya Master'da, Legendary oynuyorum diyenleri takmayın çoğu sallıyor, karşınıza 3 tane Volkihar Vampir Efendisi[Karstaag falan hikaye] geldiğinde yanınızda canı fulleyen iksirlerden 5-6 tane yoksa çok kolay yatırırlar.) . Bunu 74.Level'e hilesiz-modsuz gelmiş biri olarak söylüyorum.