Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Tekrardan selamlar, sevgiler herkese..
#1
Tekrardan selamlar, sevgiler herkese..

Yönetici ekibimizin okul, çalışma hayatı gibi sebeplerinden ötürü meydana gelen aksamalar, benim kendi iş hayatımdaki yoğunluklarla birleşince bir süre hareketsizlik meydana geldi. Ancak bu sürecin sonunda, benim içindireksiyonu ele alma zamanı: Yeniden Elder Scrolls Online dünyasına odaklanıyoruz. (Zaman zaman merak edenler olmuş, ufak bir NOT: ANKA hiçbir zaman kapanmadı, ANKA'nın hiçbir zaman Elder Scrolls Online oyununda faaliyetlerini durdurduğuna dair bir açıklama yapmadı.)


Şu ana kadar ANKA 'ya emek vermiş tüm yöneticilere gönülden teşekkür ediyorum. Bununla birlikte şunu da duyuralım:

Her zaman söylediğim husus, bizim rank sistemimizde iki çeşit rütbemiz var; biri "dem", diğeri kıdem rütbeleri. Bu formatlama sürecinde tüm kıdem rütbeleri sıfırlanacak, bizimle uzun zamandır vakit geçiren, guilde emek verenlerin sahip olduğu "dem" rütbeleri de sabit kalacaktır. Daha kısa bir ifade ile, bu formatlama esnasında yönetim kademesi yeniden oluşturulacaktır.

Detaylar, ilerleyen günlerde duyurulacaktır.

Bir başka husus, Forumdan ve PM yoluyla geçmişte gelen tüm guilde katılım başvurularına da, bu yazı yayınlandıktan sonra çok kısa süre içerisinde cevap verilecektir, Lütfen mesaj kutularınızı ve oyunda sizlere gelen guild davetlerinizi kontrol edin.


Her zaman seviyemiz ve kalitemizi koruduk, şimdi eskisi gibi daha aktif ve daha eğlenceli çizgimize de çabucak ulaşmayı istiyoruz, oyun içi başarım hedeflerimiz de yine masada olacak. Sözün özü, ANKA yeniden Elder Scrolls dünyasında kanatlarını açtı, yükselmeye başladı, aktifiz, daha da aktif olacağız inşaAllah.


Herkese keyifli oyunlar.
[+] Totomushen isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#2
Klan mısınız?
#3
Evet, guild de denebilir Smile