Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Templer & Sorcerer Hakkında
#1
Arkadaşlar merhaba,

DK arkadaşımla exp event boss kovalamak istiyorum 2 kişi nereye kadar gidebilirsek artık. Bir guilde girmek şart biliyorum ama bu sonra düşüneceğim bir şey. Herneyse asıl soruma odaklanayım.Forumda kıyaslama pek göremedim varsada arama yaparak bulamadım. DK arkadaşım var full tank gidicek kendisi ve birlikte random dungeonlarda exp para ve item kasmayı düşünüyoruz. Haliyle benim vuran bir karakter olmam iyi olacak diye düşünüyoruz.  ama bu ESO abi hani diğer mmorpg oyunlar gibi değil mekaniği çok farklı kılıçla büyücü bile olabiliyorsun. Bu yüzden sevgili forumdaşlarıma bir amatör olarak soruyoırum.[b] Ben karar verene kadar o 30lv oldu bile[/b]Sizce Templer mı olmalıyım?(herşeyden biraz var sonuçta)Sorcerer mi?(Full DPS yani atak kastınmı gerçekten acıtıyor bu abiler her oyunda böyledir sanırım dimi ? Big Grin)

yoksa diğer önerlerinizi de yazabilirsiniz ben bu 2 si arasında gidip geliyorum ilk çarım Dual DK idi sildim 10 level olunca, yeni açacağım.Yorum yazan eller dert görmesin.

Teşekkürler,
#2
Templar oyna . Tank oynayan arkadaşına Heal yapman gerekecek ve bunu yaparken aynı zamanda DPS de yapabilirsin . Ritual Of Retribution = AOE DPS ve AOE Heal . Purifying Light = Single Target DPS ve AOE Heal . Puncturing Sweeps = Self-Heal ve AOE Damage . İki kişi takım oyunu oynayacağız diyorsan birbirinizi destekleyen seçimler yapmalısınız . Sorcerer oynarsan Restoration Staff takman gerekir ve bu da DPS'ini düşürür . Templar oynarken istediğin silahı takıp hem DPS hem Heal aynı anda yapabilirsin demin dediğim yeteneklerle . Magicka Templar güçlüdür . Pişman olmazsın , merak etme .
#3
(15.12.2016, Saat: 14:10)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Templar oyna . Tank oynayan arkadaşına Heal yapman gerekecek ve bunu yaparken aynı zamanda DPS de yapabilirsin . Ritual Of Retribution = AOE DPS ve AOE Heal . Purifying Light = Single Target DPS ve AOE Heal . Puncturing Sweeps = Self-Heal ve AOE Damage . İki kişi takım oyunu oynayacağız diyorsan birbirinizi destekleyen seçimler yapmalısınız . Sorcerer oynarsan Restoration Staff takman gerekir ve bu da DPS'ini düşürür . Templar oynarken istediğin silahı takıp hem DPS hem Heal aynı anda yapabilirsin demin dediğim yeteneklerle . Magicka Templar güçlüdür . Pişman olmazsın , merak etme .

Böyle yorumları okuyup gerçekten hak veriyorum doğru söylüyorsunuz mantık olarak ta kafama yatıyor.
"Templer asla bir DK olamayacak, ne bilim asla bir ortamda bir Büyü veya Fiziksel DPS max damage bilgilerini paylaşılırken onlarla yarışamayacaksın bunu bil" gibi kötü yorumalara maruz kaldım. kötü yorum demiyelimde Templer olmanın dezavantajları. Bu yüzden son kez bir konu açmak istedim. Bu konu umarım gerçekten son olur ^^
#4
(15.12.2016, Saat: 14:30)Aokiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
"Templer asla bir DK olamayacak, ne bilim asla bir ortamda bir Büyü veya Fiziksel DPS max damage bilgilerini paylaşılırken onlarla yarışamayacaksın bunu bil"

Bunu diyen hem haklı hem haksız . Tek bir hedefe saldırıyorsan (single target DPS) DK (magicka/stamina farketmez) daha fazla hasar verir . Ancak oyundaki trial fightlarına bir göz at . Neredeyse hiçbir zaman tek bir hedefe saldırmayacaksın . Bossun yanında dolaşan mobların da hızlı bir şekilde ölmesi gerekiyor . Magicka Templar bu konu üzerinde uzman bir class diyebilirim . Bütün Magicka classları arasında en yüksek AOE DPS Magicka Templar'da var . Aynı zamanda takıma Minor Sorcery vererek Spell Damage buffı sağlayabiliyor . Bunlar tabii ki ufak ayrıntılar . Mesela bu videoda rahatlıkla görebilirsin , bossun yanında sürekli moblar oluyor . Bunların da hızlı bir şekilde ölmesi gerekiyor . Single Target DPS'in ne kadar yüksek olursa olsun , AOE DPS az ise maalesef takıma pek faydan olmaz .
#5
(15.12.2016, Saat: 14:46)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu diyen hem haklı hem haksız . Tek bir hedefe saldırıyorsan (single target DPS) DK (magicka/stamina farketmez) daha fazla hasar verir . Ancak oyundaki trial fightlarına bir göz at . Neredeyse hiçbir zaman tek bir hedefe saldırmayacaksın . Bossun yanında dolaşan mobların da hızlı bir şekilde ölmesi gerekiyor . Magicka Templar bu konu üzerinde uzman bir class diyebilirim . Bütün Magicka classları arasında en yüksek AOE DPS Magicka Templar'da var . Aynı zamanda takıma Minor Sorcery vererek Spell Damage buffı sağlayabiliyor . Bunlar tabii ki ufak ayrıntılar . Mesela bu videoda rahatlıkla görebilirsin , bossun yanında sürekli moblar oluyor . Bunların da hızlı bir şekilde ölmesi gerekiyor . Single Target DPS'in ne kadar yüksek olursa olsun , AOE DPS az ise maalesef takıma pek faydan olmaz .

Anlıyorum. Yani verdiğim bilgilere dayanarak bizim için en iyi strateji bu olacak. AOE severim umarım bir an önce yetişirim arkadaşıma ^^