Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

TES 6 Project Greenheart
#1
2014'de Bethesda'nın oyun projeleri hakkında bir belge ortaya atılmıştı, sonrasında çoğunluk tarafından yalanlandı. Bu, belgenin 05.22.2014'de yapılmış bir haberi burada da fake olduğundan bahsedilmiş.
[spoiler]
http://kotaku.com/meet-the-man-who-keeps...1580095136
[/spoiler]
Belgenin resmi
[spoiler]
[Resim: qehorz79wjrhdgsm7qdd.jpg]
[/spoiler]
10 Kasım 2015'de Fallout 4, 30 Ağustos 2016'da Fallout'a Nuka-World adında bir DLC çıktı ve Fallout 4 bilindiği üzere Bostonda geçiyor. Belgede Elder Scrolls 6 yazısının altında Project Greenheart yazıyor, Greenheart Valenwood'da bir şehir...Sizce doğrumudur ?
#2
Bunu kim paylaşmış ona bağlı.
#3
Christan DeLonge ismini arattırdım bethesda ile bir bağlantı bulamadım, müzisyen ismi gibi duruyor. Fake viral söylentiler sanırım, hit almak için uyduruyor olabilir birileri ve bundan para kazanıyordur tahminimce.
#4
Dlc ismini iyi tutturmuş Cheesy Fallout 4 çıkmadan önce sürekli Boston'da geceği söylentileri vardı. Şimdi de Tes 6'nın valenwood'da geçeceği söylentisi dolanıyor. Yeni oyunun güney ülkelerinden birinde geçme olasılığı baya yüksek bence. Şu ana kadar herhangi bir güney ülkesini konu alan bir Tes oyunu hiç çıkmadı. Sadece Eso ve Arena'da Tamriel'in güneyine inebildik.
#5
Bu fotoğrafı hatırlıyorum. Hatta o zaman baya sevinmiştim. Ama sonra gerçek olmadığını söylediklerinde üzülmüştüm. Daha sonra hiç aklıma gelmedi. Olabilir yani kısmet. (OLSUN LÜTFEN)
#6
Yalanlanması belgenin sahte olduğunu göstermez. Belge hakikidir demiyorum, ama bir oyun şirketi olarak gelecekteki planlarınızın sızdırıldığını düşünün, tabii ki de yalanlayacak ve yalanlatacaksınız. Çıkıp da Bethesda bu belge hakkında doğrudur demez, böyle bir tutum gelecekteki yalan veya gerçek bu tip olayları da artırır, şirket olarak bir daha doğru düzgün gelecek planı yapamazsınız. Linki inceledim, yazılmış her nokta yapılamayacak şeyler değil, en son da bunu paylaşan kişiyi parayla sustur, eğlence için yapıyorum desin, bitti.

Belgeyi çok ciddiye almayın, ama unutmayın da. Gün gelir. Tes VI: Greenheart çıkarsa şaşırmayın yani.
#7
(10.03.2017, Saat: 11:51)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalanlanması belgenin sahte olduğunu göstermez. Belge hakikidir demiyorum, ama bir oyun şirketi olarak gelecekteki planlarınızın sızdırıldığını düşünün, tabii ki de yalanlayacak ve yalanlatacaksınız. Çıkıp da Bethesda bu belge hakkında doğrudur demez, böyle bir tutum gelecekteki yalan veya gerçek bu tip olayları da artırır, şirket olarak bir daha doğru düzgün gelecek planı yapamazsınız. Linki inceledim, yazılmış her nokta yapılamayacak şeyler değil, en son da bunu paylaşan kişiyi parayla sustur, eğlence için yapıyorum desin, bitti.

Belgeyi çok ciddiye almayın, ama unutmayın da. Gün gelir. Tes VI: Greenheart çıkarsa şaşırmayın yani.

Buna örnek olarak Ubisoftun yeni Assasin's Creed oyununun büyük ihtimalle Mısırda geçeceği hatta fotoğrafları bile yayınlandı orada çalışan birisi fotoğrafları internete yaydı diye düşünülüyor illa bilgiler bir yerden sızdırılıyor tabi ne kadar doğru orası aşikar.
#8
Bu konuda yorumda bulunmak için üye oldum. Önce herkese merhaba  Big Grin . Bahsettiğiniz belgenin çıkış yılı 2014, evet doğrudur ve belgenin sahte olma ihtimali aslında çok az. Pete Hines 2014 sonuna kadar Fallout ya da diğer TES serisi bir oyun ekibinin içinde bulunmuyordu. God Howard da bulunmuyor ya, neyse. Listede bulunan oyunlar en azından Nuka World için konuşuyorum o zamanlar daha adı bile geçen içeriklerden değildi. (Nuka World 2016da duyuruldu) Bu da belgedeki isimlerin birçoğunun gerçeğe aktarılmış halde olduğunu gösteriyor bizlere. O listedeki isimler bir iptal ya da aksilik olmazsa ileriki tarihlerde karşımıza çıkacak. Ama Todd Howard uzun zamandır çalışıyoruz dediği TES  için (QuakeCon Keynoteda Fallout 4 peşine hemen başladıklarını açıkladılar) içerik ve hikaye değişimine gider mi bilemeyiz
#9
Bethesda oyun trailer'larını hazırlarken insanların hyple'lanması için elinden geleni yapar. Bakmayın trailer'da Hammerfel ya da High Rock gösterilmesine oyunun adı hala gizli bu oyun tek bir eyalette geçmeyecek rez alın. Skyrim'de bile olabilir. Buraya #REZ alın. Bu oyunun konusu yine Oblivion olacak. Adıda Oblivion 2 ya da birden fazla eyalette geçeceğ ni düşündüğüm için adı Cyrodiil olacak
#10
(30.08.2018, Saat: 07:33)EnigmaticMage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bethesda oyun trailer'larını hazırlarken insanların hyple'lanması için elinden geleni yapar. Bakmayın trailer'da Hammerfel ya da High Rock gösterilmesine oyunun adı hala gizli bu oyun tek bir eyalette geçmeyecek rez alın. Skyrim'de bile olabilir. Buraya #REZ alın. Bu oyunun konusu yine Oblivion olacak. Adıda Oblivion 2 ya da birden fazla eyalette geçeceğ ni düşündüğüm için adı Cyrodiil olacak

despacito 2
#11
Oyunun ana odağı Hammerfell olup 2. Veya 3. Country de görebiliriz kısaca tamamen namümkün diyemeyiz.
#12
Thalmor olaylarının derinlerine ineceğiz bence, bu yüzden de birkaç bölgede geçecek. Birden fazla main quest tarzı bir şey de olabilir. Bunlar benim düşüncelerim tabii
#13
tes 6 trailer'daki bölge fark ettiğiniz üzere kumlu toprak yani kum fırtınalarının çıkabileceği bir yer. bu yüzden oyunun ismi Sandstorm olacak. müziği de darude - sandstorm olacak.
#14
(30.08.2018, Saat: 16:58)Scathach Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tes 6 trailer'daki bölge fark ettiğiniz üzere kumlu toprak yani kum fırtınalarının çıkabileceği bir yer. bu yüzden oyunun ismi Sandstorm olacak. müziği de darude - sandstorm olacak.

Yanına ek olarak da despacito gelse tadından yenmez