Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

The Elder Scrolls: Blades
#1
resim


Elder Scrolls: Blades ile gittiğiniz her yerde Elder Scroll'ları alın.
2018 Bethesda E3 Vitrini'nde ortaya çıkan Blades, Bethesda Game Studios'un yepyeni bir Elder Scroll oyunu. 2018 sonbaharında lanse edilen Blades, iPhone, iPad ve Android cihazlarda ücretsiz oynanacak. Ayrıca, ön kayıt, bu yılın başlarında lansmanından önce Erken Erişim'de, oyunu deneme şansı açık!resimMOBİL İÇİN YARATILAN BİR MASİF, İLK PERSONEL ROL OYUN OYUNU.


Elder Scrolls: Blades'de, bıçakların eski düzenine üye olursunuz. Sürgüne zorlandınız ve uzak memleketinizde sadece molozlara indirgemek için sığınacaksınız. Şimdi, şehrini eski ihtişamına geri getirmek size kalmıştır.resimBlades, Elder Scrolls hayranlarının imtiyaz sahibi olmaktan hoşlanan pek çok özelliği içeriyor - güzel işlenmiş, konsol kalitesinde ortamlar, güçlü sihir, biriktirilecek dişli tonları, yükseltilebilir beceriler ve elbette gerçek zamanlı fantezi savaşları! Kılıcını kesmek, yaklaşan saldırıları saptırmak, güçlü bir şimşek çakması ve daha fazlası için dokunmatik ekran kullanılarak dövüşler yapılır.Görev. Yarat. Fethet.
Kasabanızı geri kazanmak, araçlardan ve malzemelerden daha fazlasını alacak. Ayrıca rehberinize de ihtiyaç var! Çevrenizi yeniden inşa ederken, şehrinizi seçtiğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Kendinizin daha üstün olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Arenada kanıtla! düşmanlarla gerçek zamanlı bire bir mücadele edebileceksiniz.resimKorkunç bir meydan okuma isteyenler için, Blades, aynı zamanda, düşman kahramanların zeminden sonra zemininin sınırlarını zorlayan, hiç bitmeyen bir zindanda düşmanların ölümcül ve ölümcül olduğu bir sonsuz tekrarlanabilir kipi de Abyss'e sunuyor.
SENİN MACERAN, SENİN YOLUN
İster tek oyunculu kampanyadan geçiyor olun, ister Abyss'teki kişisel iyiliğinize devam edin, ister Arena'daki gerçek dünyadaki rakipleri vurun, Blades hem kahramanınız hem de kişisel kontrol tercihleriniz açısından birçok farklı yol sunar.

Bıçaklar, iki elli bir peyzaj kontrol şemasını ve tek elli bir portre düzenini destekler, bir fincan kahvenin tadını çıkarmak için serbest bir ele ihtiyacınız varsa veya sıkıcı bir toplantı sırasında bazı goblinleri gizli bir şekilde öldürmeniz gerekir. Tek yapmanız gereken cihazınızı döndürmek!resimGörevinizi bir Blade olarak kullanmaya hazır mısınız? The Elder Scrolls: Blades’in Erken Erişim programının bir parçası olma ve özel bir kılıç ve kask alma şansına sahip olmak için 10 Haziran Pazar ve 15 Haziran Cuma günleri arasında çevrimiçi ön kayıt yapın! Bu sene daha sonra halka açılmadan önce oyunu ilk denemenin nasıl olabileceğini öğrenmek için bugün PlayBlades.com'u ziyaret edin.Türkçe çeviri yapılıp, düzenlenmiştir. Edit'e açıktır.
[+] Strkey isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
#2
İyi güzel de hem bataryamızı sömürcek hemde birçok telefon kaldırmayacak muhtemelen. Şu "Mobil oyuna konsol kalitesinde grafik yaptık" muhabbeti gereksiz. Neyse Todd Howard adamdır   yeah
#3
PC den oynarız biz gene. No mobile no cry. Benim A3'le bunu çalıştırmaya çaılsam büyük ihtimal telefon yüzüme patlar D: :'D
--
A3 nedir. A1 benimkisi pardon. S3 ile A'lar karıştı.
--
A3 müydü yoksa yav :I Bilemedim. Bu zımbırtı işte: https://i.hizliresim.com/aY5VgO.jpg
Geçen TES:Legends denemiştim 25fps ile oynatıyor slayt halinde kartlar masa düşüyor Cheesy Animasyon tekleye tekleye
#4
MOBİL İÇİN YAPILMIŞ, DEVASA BİR FIRST PERSON ROL YAPMA OYUNU
Elder Scrolls: Blades'te kadim Yalımlar örgütünün bir üyesisiniz.
Sürgüne zorlandıktan sonra, uzaklardaki memleketinize sığınmak için giderken, kasabadan geriye hiçbir şeyin kalmadığını görüyorsunuz.
Artık, kasabayı eski ihtişamına kavuşturmak sizin göreviniz.
Yalımlar Elder Scrolls fanlarının seriden hatırlayacağı pek çok özelliği içeriyor - güzelce renderlanmış, konsol kalitesinde çevre, kudretli büyüler, toplanacak yığınlarca teçhizat, geliştirilebilir skiller/yetenekler, ve elbette, gerçek-zamanlı savaşlar!
Savaşlar dokunmatik ekranınızı kullanarak kılıcınızı savurmak, gelen saldırıları bloklamak, haşmetli bir yıldırım topu atmak ve daha birçok şey yaparak geçiyor.

GÖREVİNİZ. OLUŞTUR. FETHET.
Kasabanızı eski haline getirmek için sadece alet edevat ve materyallerden daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Kasabanız ayrıca sizin rehberliğinize ihtiyaç duyuyor! Etrafınızdaki binaları yeniden inşa ettikçe şehrinizi kendinizce özelleştirebileceksiniz de.
Kendinizi diğer Yalımlardan daha üstün mü görüyorsunuz? Öyleyse Arena'da bunu kanıtlayın! Blades düşman saldırılarını savuştururken aynı zamanda sizinde biraz saldırdığınız teke-tek bir combat sistemi sunuyor.
Yorucu bir meydan okuma isteyenler, Blades'de ayrıca Abyss de var - sınırsızca yeniden oynayabildiğiniz, cesur kahramanların her kat boyunca kendilerini denedikleri, düşmanların siz ilerledikçe daha da ölümcül olduğu, hiç bitmeyen bir zindan.

SİZİN MACERANIZ, SİZİN YOLUNUZ
Blades oyunu oynamak için size çeşitli yollar sunuyor - karakteriniz ve kontrol seçenekleriniz de buna dahil.
İster tek-oyunculu ana hikayeyi oynayın, ister Abyss'de kişisel skorunuzu yenmeye çalışın, isterseniz de Arena'da gerçek oyuncularla savaşın.
Blades hem iki-elli hemde tek-elli kontrol seçeneği sunuyor, olur ya, belki bir bardak kahve içmek istersiniz, ya da çok sıkıcı bir toplantının ortasında biraz goblin öldüresiniz gelir. Telefonunuzu döndürmeniz yeterli!

Evde boş boş oturuyodum, "Türkçe çeviri yapılıp, düzenlenmiştir. Edit'e açıktır." yazısını görünce bari bi' işe yarayalım dedim.
Bilmiyorum işinizi görür mü. Cheesy

@Strkey
[+] RancouR isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#5
Telefonda hiç FPS/RPG oynamadım bakalım nasıl bir deneyimmiş?
#6
Büyük ihtimalle Pc de oynacağım bunu ama gene bir Ön kayıt yapayım köşede dursun  yeah
#7
ben kayit oldum e postaya onay gelmedi ama
#8
Oyun daha yayımlanmadı kanka, sadece duyuruldu, sana zamanı geldiğinde erken erişim için bi' e-posta gelecek, ama daha var. Cheesy

@DovakHin21
#9
(15.06.2018, Saat: 23:50)RancouR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun daha yayımlanmadı kanka, sadece duyuruldu, sana zamanı geldiğinde erken erişim için bi' e-posta gelecek, ama daha var. Cheesy

@DovakHin21

kayit olunuyordu ve hesap aktivitesi icin e postaya kod gibi bisey gelmesi lazim degilmiydi
#10
Bu oyun beni baya heyecanlandırdı. Umarım 4gb ram'den fazla istemez (sonuçtan mobile'den PC gelecek optimizasyon kötü olma ihtimali var)