Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

The Forgotten City "Unutulan Kent" - TÜRKÇE!
#1
FORGOTTEN CITY - "UNUTULAN KENT"

Unutulan Kent, Cassia adında bir lejyonerin bizi bulunduğu yere davet etmesi ile görev senaryosuna dahil oluyoruz. İlk başta hedefimiz kayıp kardeşini bulup çıkış yolunu aramak. Fakat her şey kente girmeniz ile farklı bir hal alıyor. Zaman da yolculuklar, Cüce Kanunları ve çözülmesi gereken birçok gizem...


 
 Bunlarla beraber senaryo farklı şekillerde işlenebiliyor ve farklı finaller sunabiliyor, eğer hoşunuza gitmeyen bir final olursa tekrar deneyebilirsiniz. Ayrıca normal oyundaki ilerlemeniz, yaptıklarınız diyaloglara dahil olabiliyor. Seslendirmeler fevkalade hatta bazılarının kalitesi oyuna bile taş çıkarır bence ve tabi ki kendine has müzikleri de var. Görevler tamamen sizin kararlarınıza göre ilerlemesinden ötürü mutlaka bir seçim yapmadan önce kayıt almanızı tavsiye ederim. Oynarken çevrenizdeki her unsuru, diyaloğu vesaire dikkate almalısınız. Görev üzerine tasarlanmış fevkalade bir yapım. Bu kent hafife alınacak türden değil...

Oyunun her iki versiyonu için de çeviri hazırlanmıştır, çeviri dosyasını indirdiğinizde içerisinden kendi sürümünüze uygun olanı modu kurduktan sonra üstüne yazınız. 

Bu DLC niteliğindeki modu tam olarak 3 gün içerisinde çevirdim ve tabi ki Maestro'nun da kitapları tamamen çevirmesi büyük katkı sağladı, kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Umarım hoşunuza gider, iyi oyunlar. 


Çeviriyi indirmek için tıklayınız.

Daha fazla Türkçe çeviri için diğer konumu ziyaret edebilirsiniz.


Saygılarımla. 
resim
resimresimresimresimresim
resim
resimresimresimresim
[+] Negatrm isimli üyenin iletisini 14 üye beğendi
#2
harika. bu modun çevirisini bir çok kişi bekliyordur mutlaka. ben de bir ara yaparım diyordum ama zamanım olmadı. madem yaptın oynarım ben de Cheesy yalnız aklıma takılan bir şey var. test etmeden çok fazla hata çıkmaz mı. bazı şeylerin ne olduğunu anlamak için oyunda görmek gerekebiliyor. videolarını mı izliyorsun yoksa hiç bakmıyor musun ne olduğuna?
#3
(26.09.2017, Saat: 23:49)falta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: harika. bu modun çevirisini bir çok kişi bekliyordur mutlaka. ben de bir ara yaparım diyordum ama zamanım olmadı. madem yaptın oynarım ben de Cheesy yalnız aklıma takılan bir şey var. test etmeden çok fazla hata çıkmaz mı. bazı şeylerin ne olduğunu anlamak için oyunda görmek gerekebiliyor. videolarını mı izliyorsun yoksa hiç bakmıyor musun ne olduğuna?

Önceden İngilizce olarak oynamış oluyorum büyük kısmını. Hafızam da canlanması yeterli oluyor. Çevirirken kontrol ediyorum mutlaka ama yine de oynarken fark ettiğim ufak tefek hatalar oluyor. Her ne kadar kusursuz iş yapmayı sevsem de iş güç fazla vaktim olmadığı için bekletmek istemiyorum.
#4
Eline sağlık.
#5
(26.09.2017, Saat: 23:55)Negatrm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önceden İngilizce olarak oynamış oluyorum büyük kısmını. Hafızam da canlanması yeterli oluyor. Çevirirken kontrol ediyorum mutlaka ama yine de oynarken fark ettiğim ufak tefek hatalar oluyor. Her ne kadar kusursuz iş yapmayı sevsem de iş güç fazla vaktim olmadığı için bekletmek istemiyorum.

anladım. bu arada special edition uyarlaması için cevap alamadım senden Smile
#6
O halde çeviriyi tamamladığım vakit SSE versiyonunu da indirip çeviriyi uyarlayacağım, umarım bir sıkıntı çıkmaz.
[+] Negatrm isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#7
Ellerine sağlık,gerçekten büyük bir sürpriz oldu.harika bir modu türkçeye kazandırdın.eminim önümüzdeki günlerde çok kişi skyrim oynayacak sayende.diğer çalışmalarında kolaylıklar dilerim....
#8
Eline sağlık Smile
#9
başlığı görünce çıktı sandım heyecanlandım hadi inş.

Emeğine sağlık
#10
Teşekkürler arkadaşlar. Konuyu güncelledim, birkaç ekran görüntüsü daha ekledim. Diyalogların sadece %40'lık bir kısmı kaldı. Yarın işten döndüğümde tamamlayıp çıkaracağım umarım. Ki tarih verdiğim için kuşkunuz olmasın.
#11
Elinize Sağlık emeğinize sağlık Smile
#12
çeviri çıkmış teşekkürler deneyeceğim Smile
#13
Okuldan gelince ilk işim indirmek olacak teşekkürler Cheesy
#14
Gerçekten Çok teşekkür ediyorum çeviriyi yaptığın için dostum cok bekledim
#15
Çok teşekkürler ellerine sağlık fakat bir sorum var acaba görev nasıl başlıyor?