Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Thieves Guild - 8 / The Pursuit
#1
Göreve başlamak için Ragged Flagon’a gidip Karliah ile görüşmemiz lazım. Karliah ile konuştuktan sonra Cistern’e doğru onu takip ediyoruz. Brynjolf bizi hiç hoş bir şekilde karşılamıyor. Neyse ki Karliah ortamı sakinleştirip tüm gerçeği ortaya döküyor. Herkes şaşkın. Brynjolf Gallus’un günlüğünü okuduktan sonra ikna olmuşa benziyor. Şimdi Mercer’ın bir haini olduğunu anlamanın tek yolu örgüt üyelerinin çalıntı mallarını sakladığı odaya girmek. Önce Delvin ardından Brynjolf anahtarı sokuyor ve bum! Odadaki tüm sandıklar bomboş. Mercer’ın peşine düşmek bize kalıyor.

Mercer’ın evine sızacağız. Ama bahçesinde bir adam nöbet tutuyor. Hemen yan bahçeye geçip balkona çıktıktan sonra yayınızı elinize alın ve adamı müsait bir pozisyonda öldürün.

Adamı vurduktan sonra bahçe kapısına gelin. Zor bir kilit. Açtıktan sonra balkona çıkın. Şimdi yapmanız gereken ilk resimde nişan aldığım yere ok atmanız. Ardından merdiven önünüze inecek.

Bu arada öldürdüğünüz adamın üzerinden anahtarı almayı unutmayın. Anahtarı da aldıktan sonra artık içeri girebilirsiniz. İçeri girer girmez iki tane Bandit var. Onları haklayın. Sonra yemek masasının olduğu yerden ilerleyin ve karşınızda kütükle desteklenmiş bir kapı ve bu kapının sağında ve solunda dolap olan yere gelin. Soldaki dolap zaten adı üzerinde şüpheli ibaresi yazıyor. Dolabı açın ve gizli bölmeyi de açıp ilerleyin.

Buradan ilerleyin. Yalnız çok fazla tuzak var. İlk bölümde yerlerden alevler çıkıyor. Alevli odayı geçtiğinizdeyse hemen önünüzdeki daireye dikkat edin. Aksi takdirde oklar tarafından delik deşik olursunuz. Yolun devamındaysa sallanan balta ve kütüklerin olduğu yere geleceğiz. Eğer Whirlwind Sprint shout’unu açtıysanız onu kullanarak kolayca geçebilirsiniz. Bu shout yoksa iki baltanın sallanması arasındaki süreyi ölçerek geçin. Son olarak kapı çıkacak karşınıza. Kapıyı bodoslama açmayın. Kenara geçin veya eğilin. Çünkü kapıyı açtığınızda ok yağmuruna tutulacaksınız. Mercer’ın planının olduğu odaya geldiğimizde sağ tarafta sergi masasında Chillrend adında kılıç bulunuyor. Kilidi açıp onu alın. Masanın sol tarafında kase içinde bulunan mücevherleri de cebe indirin. Son olarak masanın ucunda duran Gray Fox büstünü de aldıktan sonra Mercer’ın planlarını alabilirsiniz. Şimdi yola devam ettiğimizde karanlık bir yere geleceğiz. Boşluğa kendinizi bırakın ve düşmanlara aldırmadan sağ taraftaki kapıdan Ragged Flagon’a ulaşın.
#2
hocam resim nerde ya resi myok
#3
Fotoğraf gerektiren bir durum yok.
#4
(24.04.2016, Saat: 23:49)Unforgiven link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf gerektiren bir durum yok.
evet  Smile
#5
(24.04.2016, Saat: 21:43)ParaDise link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam resim nerde ya resi myok
Youtube'dan gameplaylerden bak,çok zor değildir heralde? .D
#6
(08.05.2016, Saat: 00:47)Legolas link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Youtube'dan gameplaylerden bak,çok zor değildir heralde? .D
  GAYET zor Tongue
#7
(08.05.2016, Saat: 00:50)ParaDise link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:   GAYET zor Tongue
Zor bir görev değil 10 DK almaz bir çok yapım yolu var çatıdan çıkabiliyorsunuz bu zor yolu ama oradaki mekanizmayı okla vurunca açılıyor zaten. 2-3 Haydut öldür tuzakları geç rahat zaten shout ile aldın kılıcı.
#8
(08.05.2016, Saat: 12:33)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zor bir görev değil 10 DK almaz bir çok yapım yolu var çatıdan çıkabiliyorsunuz bu zor yolu ama oradaki mekanizmayı okla vurunca açılıyor zaten. 2-3 Haydut öldür tuzakları geç rahat zaten shout ile aldın kılıcı.
  hocam Tongue Yaptım fark ettiysen  Smile yine de sagol acıklaman için