Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

tumbajamba's mounts Türkçe Çeviri
#1
resim

MODUN İÇERİĞİ
Oyuna epik binekler ekleyen bir mod. Akçay Ahırı'nın yanında bir sandık ve içinde bir flüt bulacaksınız, bu flütü kullanarak yeni bir büyü elde edip, bu büyü ile de yeni bineklerinizi çağırıp, isterseniz de kovabileceksiniz.
Çalışması için Fores New Idles in Skyrim – FNIS gereklidir.

tumbajamba's mounts Turkish Translation
#2
Mükemmel diyorum başkada Birşey Demiyorum Cheesy
#3
Küçük bir mod ama yine de sağol Cheesy
#4
Binek modundan (Convenient dışında) beklentinin büyük olması yanlış olur zaten. Teşekkürler
#5
(29.08.2014, Saat: 20:52)shooter date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Binek modundan (Convenient dışında) beklentinin büyük olması yanlış olur zaten. Teşekkürler

yo o anlamda söylemedim.Yani daha büyüklere oynayalım demek istedim.Örneğin görev modları.Onları çevirmek çok yararlı oluyor.
#6
Falskaar, Wyrmtooth, LC Ivarstead Çevrildi, Undeath Çevriliyor. Bir ara Beyond Reach moduna başlayacağım. Wyrmstooth modundan daha büyük.
#7
(29.08.2014, Saat: 22:22)HunHarCa date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yo o anlamda söylemedim.Yani daha büyüklere oynayalım demek istedim.Örneğin görev modları.Onları çevirmek çok yararlı oluyor.
Adam daha yeni Wyrmtooth'u bitirdi. Bu ne hararet... Cheesy
#8
(29.08.2014, Saat: 22:33)shooter date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Falskaar, Wyrmtooth, LC Ivarstead Çevrildi, Undeath Çevriliyor. Bir ara Beyond Reach moduna başlayacağım. Wyrmstooth modundan daha büyük.

İyi reis kızma Cheesy Benim haberim yoktu Cheesy Beyond Reach'i çevirirken biraz metin gönderirsin inşallah Smile Bizde yardımcı olalım sana.
#9
Boyut olarak daha büyük, 1gb. Ben çevirebilirim, mecbur kalırsam yardım iyi olur. Smile  Çevirirden ziyade test edecek biri daha iyi olur aslında.
#10
(29.08.2014, Saat: 22:56)shooter date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Boyut olarak daha büyük, 1gb. Ben çevirebilirim, mecbur kalırsam yardım iyi olur. Smile  Çevirirden ziyade test edecek biri daha iyi olur aslında.
Her türlüsünü yaparım.Sen yeterki bunları çevir.Senin ekipte vardır ama.Bende yok Sad