Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Türkçe Mod Çeviri İstekleri
#1
Exclamation 
Arkadaşlar bence çeviri isteklerinizi burdan yapın ki çeviren arkadaşlar ona göre bişeyler yapsın birde kullanımı az modlar yerine genel kitleye hitap eden modlar olursa iyi olur.Bir sonra ki çalışmam için öneri bekliyorum.

Çeviri İsteme Yöntemi

1-) İlk önce istediğiniz modun Nexus linkini yazın.
2-) İstediğiniz modu kendi bilgisayarınıza indirip klasöre çıkarttıktan sonra, burada bulunan esp veya esm uzantılı dosyayı arşivleyip bir upload sitesine yükleyin.
3-) Yüklediğiniz esp/esm dosyasının download linkini yazın.
4-) Sabırlı olup beklemeye başlayın. Modum çevrilmedi diye kimseye kızma hakkınız yok, sonuçta o modu sadece siz istiyorsunuz. Bir kişi istedi diye vaktimizi harcayacak değiliz. Bizim de birer aile hayatımız var, kimimizin okulu, işi ve ailesi var.
Buraya gönderdiğiniz her mod kesinlikle Türkçe'ye çevrilecek diye bir kaide yoktur. Site yönetimi bu konuda sorumluluk kabul etmemek ile beraber bu konu herkese açıktır, herhangi bir üye sizin istediğiniz modu çevirebilir veya çevirmeyebilir. Site yönetimine neden benim modum çevrilmiyor diye sormayınız.#2
Sabitlendi...
#3
Frostfall
#4
(13.01.2014, Saat: 15:29)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Realistic Needs and Diseases

Lütfen bu modu Türkçe yamaya uygun bir şekilde çevirin. İngilizce olarak kurduğumda Türkçe yamadaki yemek isimlerini bozuyor. (Benim de deli gibi araştırmalarım sürüyor ama önce kim bulursa şu Türkçe karakter desteğini çözelim) Türkçe karakter kullanarak çevirin Sad Sizden dileğimdir. Emeği geçene şimdiden çok teşekkür ederim.

Ben çeviriyorum onu, gerekli izileri aldım. Test edip koyarım ama, Türkçe karakter için özel birşey yapmamız mı gerekiyor? Yoksa direk Türkçe karakter olarak yazsak yeter mi?
#5
Türkçe karakter konusunda dışarıdan yardım alıyoruz bir gelişme olduğunda özel iletiden çeviri yapacaklara duyuracağız.
#6
(14.01.2014, Saat: 10:30)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu sorunu çözmeden Türkçe karakter kullanırsan modun o yazısı komple siliniyor. En geç hafta sonunda bu sorunu çözeceğimizi düşünüyorum. İşten kalan zamanda pek üzerinde çalışacak zaman bulamadım Sad

Keşke daha erken söyleseydiniz. Modu bitirdim test ederken farkettim  Sad
#7
Çeviri isteği olan varsa söylesin, fazla metin olmayan modlar kabulümdür. Cuma ve cumartesi sınavlarım var çünkü Smile

İstek parça alamıyoruz maalesef 4 tane mod belirledim, onlar üzerinde çalışıyorum.
#8
(15.01.2014, Saat: 20:44)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:WetandCold - Ashes

Convenient Horses

Acaba bunlar olabilir mi Smile Dileğim bu yönde  :utan
Wet and Colda başlıyorum Cheesy
#9
(16.01.2014, Saat: 11:46)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Onu çevirdiler, oyun çeviri ekibi, onun bir parçası olan WetandCold - Ashes çevirmediler. Senden bir ricam olsa kardeşim, kullanıyorsan acaba Convenient Horses çevirebilir misin ?
Conveninent horses ne işe yarıyor tam olarak iyiyse çevireyim yani birde normal wet and cold ile ashes versiyonu farkı ne?
#10
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/40607/?

Bu modu çevirebilirmisiniz? notlar kitaplar felan var birsürü ama anlamıyorum =)
#11
Apocalypse Magic of Skyrim'in çevrilmesi güzel olur.Çünkü oyunda az sayıda büyü olması illa kurmaya zorluyor.Ayrıca diğer büyü ekleyen modlara göre hem daha dengeli hemde daha "lore friendly".
#12
Aşağıdaki modun çevirisini yapabilirseniz güzel olur Smile

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/12092/?
#13
Şunu belirtmek isterim yanlış anlaşılma olmaması için, bu bölümdeki isteklere bir cevap vermiyor gibi gözükmemizin asıl sebebi Falskaar modu için yoğun bir çalışma içinde olmamız. Hatta bu iletiyi yazarken bile aşağıda esp dönüştürücü açık  Smile Bütün isteklerinizi not alıyoruz ve elimizden geldiği anda çalışmalara başlayacağız.  sir
#14
Falskaar modunu heyecan içerisinde beklemekteyim diğer modların bunun yanında pek bir önemi yok  Smile
#15
Spend Dragon Souls For Perks modunu türkçeye çevirebilir misiniz?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/fi...+For+Perks