Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Türkçe Yama'yı Tekrar Yüklemeli Miyim?
#1
Selam herkese,oyunda oluşan bir sorun nedeniyle oyunu silip yeniden yüklemek zorunda kaldım.İngilizcem pek iyi değil ama az çok ne dendiğini anlıyorum.İlk başta oyunu ingilizce oynayıp tam anlamayınca türkçe yama yüklemiştim.Şimdi yamam silindi,tekrar yükleyip yüklememeye karar veremedim.Karar vermeme yardım ederseniz sevinirim.
#2
Bence tekrar yüklemelisin oyunu daha iyi anlayabilmek için yoksa ne oluyo ne bitiyo farkedemezsin.
#3
(11.09.2014, Saat: 14:57)CathyRun date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam herkese,oyunda oluşan bir sorun nedeniyle oyunu silip yeniden yüklemek zorunda kaldım.İngilizcem pek iyi değil ama az çok ne dendiğini anlıyorum.İlk başta oyunu ingilizce oynayıp tam anlamayınca türkçe yama yüklemiştim.Şimdi yamam silindi,tekrar yükleyip yüklememeye karar veremedim.Karar vermeme yardım ederseniz sevinirim.

Bende senin gibi düşünüyordum ne olup bittiğini bildiğimi sanıyordum fakat yamadan sonra bir çok şeyi yanlış anladığımı fark ettim.Mutlaka yüklemelisin derim.
#4
(11.09.2014, Saat: 19:00)ZaGoR link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende senin gibi düşünüyordum ne olup bittiğini bildiğimi sanıyordum fakat yamadan sonra bir çok şeyi yanlış anladığımı fark ettim.Mutlaka yüklemelisin derim.
(11.09.2014, Saat: 15:04)bekcak date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence tekrar yüklemelisin oyunu daha iyi anlayabilmek için yoksa ne oluyo ne bitiyo farkedemezsin.

Teşekkürler,aklımdaki tüm karakterlerle bitirene kadar yamayla oynayım o zaman.