Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ulfricin baltasını Balgruufa vermek.
#1
Merhabalar skyrim rpsine başladım stormcloak olarak her neyse bir görev var ulfricin baltasını balgruufa veriyosun ama kabul etmiyor baltayı şuan ki önceliğimiz ejderha felan gibisinden bir şey diyor kodla bu görevi geçebilirmiyim veya bir modu var mı?
#2
O görev iç isyan görevlerini başlatıyor. O balta savaş ilanı. Yarın hazır ol geliyok ayağını denk al. Ya bu akşam boşalt kalk git yada kalıp olacaklara katlan demek.

Balgruuf dayının öyle demesinin sebesi ejderha görevi olması. Onuda yapmamışsın. O yüzden önce onunla ilgilenmeliyize getiriyor konuyu. Whiterun çevresinde olan ejderha görevi var. Başka da bir şey demiyeyim spo olmasın.

--
Balgruuf'un görevleri ile ilgilen önce. Sonra Ulfric'e geçersin.
#3
kardeş oyunu 1209353879420 kere oynadım 400 saatim var onu demiyorum bu dragonborn görevlerine başlamadan ulfrice baltayı veremiyoz mu ?
#4
Veremezsin iç savaş görevinde ilerlemek için önce dragonborn olduğunu göstermen lazım yani gözetleme kulesine saldıran ejderi kesmen lazım. Kod ile geçebilirsin büyük ihtimalle ama o zaman büyük ihtimal bug olur oyunun ilerleyen zamanlarında. En temizi ejderi kes dragonborn ol, kır sakalları görmeye gitme ana göreve başlıcağın zaman gidersin.
#5
İlk olarak her zaman Alduin işini çözerek ilerlemelisin. Sonra iç savaşa girersin. Öteki türlü bug oluşur bence.
#6
(11.01.2018, Saat: 21:16)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk olarak her zaman Alduin işini çözerek ilerlemelisin. Sonra iç savaşa girersin. Öteki türlü bug oluşur bence.

İlk Miraak yapmaya başladım sonra isyanı bitirdim sonra miraak ı kestim sonra alduin i kestim bir tane bug olmadı.
[+] tughan06 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#7

(11.01.2018, Saat: 21:23)tughan06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk Miraak yapmaya başladım sonra isyanı bitirdim sonra miraak ı kestim sonra alduin i kestim bir tane bug olmadı.

Nasıl yaptın ?
#8
(11.01.2018, Saat: 21:29)LastestDeath Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Nasıl yaptın ?

İlk baştaki han a gitmedim görevleri almadım. Direk akçay dan başladım. İlk ejderhadan sonra fus ve ro yu öğrendim. Sonra bi kara elf görevi için öteki diyara geçtim orda başladım.