Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ullr:The Glorious One
#1
Selamlar öncelikle ilk rehberim, hatalarım için affola. Ullr bir Nors tanrısı aynı zamanda Smite oyunundaki herolardan birisi, uzun zamandır oynadığım bir RP diyebilirim. İnternetteki bazı kaynaklardaki Ullr figürlerinde balta kullandığına dair bir kanıt bulamadım, ben de zaten Smite oyunundaki halini örnek alarak RP yapıyorum, rehberimize geçersek;


Yeteneğin, avcılığın ve düellonun tanrısı Sif'in oğlu


resim


IRK SEÇİMİ

Nord Erkeği

resim

EKİPMAN

Eğer gerçekten bir RP yapmak istiyorsanız;

Imperial Bow

resim

Iron War Axe x2

resim

Leather Armor

resim

Bunlara ek olarak pelerin modları da yükleyip oyun zevkinizi arttırabilirsiniz.

YETENEKLER

ARCHERY

resim

Okçuluk 3 ana yeteneğimizden ilki, yakın dövüşte zorlandığınız yerde nişancılık yeteneklerinizi ön plana çıkarmanız gerekecek. RP eşyaları ile oynamayı düşünüyorsanız ekstra önem vermeniz gereken yeteneklerden yay, hasarınızı geliştirebilecek yegane yolunuz.

ONE-HANDED

resim

Dual axe oynayacağımızı göz önüne alırsak yetenek ağacının sağ tarafına özellikle önem vermemiz gerektiği sonucuna varabiliriz.

LIGHT ARMOR

resim

RP gereği zırhımız kesinlikle hafif zırh olmak zorunda, deri zırhlar yine RP gereği terchiniz olsun.

Diğer yetenekler tamamen sizin tercihinize kalmış.

OYNANIŞ

Yetenek puanlarımızı 1 Health 1 Stamina olarak dağıtıyoruz, seviyeniz ilerlediği zaman aradaki dengeyi siz de kurabilirsiniz. Avcılığın tanrısını oynuyorsunuz, hunting modlarını yükleyerek geçiminizi bu şekilde sağlayabilirsiniz. Uğradınız şehirlerdeki ukalalara yumruk dövüşünde hadlerini bildirmeyi unutmayın, asla harama el sürmeyin, çalmayın, çırpmayın. Onurlu bir şekilde dövüşün, ekmeğinizi avcılıktan çıkarın. Kuzeyli olduğunuzu unutmayın.

Herkese iyi oyunlar.
#2
Güzel rehber, eline sağlık.

Birkaç yazım ve imla hatasını düzeltip gerekli kategoriye taşıyorum.

Rehber Eksiklikleri:
Nokta ve virgüllerden sonra boşluk bırakılmamış, bağlaçlar da ayrı yazılmalı. Bir de metin rengi zaten beyaz olduğu için rengi beyaz olarak belirlemene gerek yok, düzenlerken editörde sıkıntı çıkarabiliyor. Bir sonraki sefere daha dikkatli olmanı rica ediyoruz.
#3
Eline sağlık, Başlıkları kalın ve renkli yapıp, resim altındaki açıklamaları beyaz ya da başka bir renk yapsan daha güzel olurdu bence.

İçeriği GösterSpoiler:
#4
(30.09.2014, Saat: 16:26)shooter link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık, Başlıkları kalın ve renkli yapıp, resim altındaki açıklamaları beyaz ya da başka bir renk yapsan daha güzel olurdu bence.

İçeriği GösterSpoiler:

İkisini aslında farklı renk yapmış, başlıklar limegreen, açıklamalar green. Farklı olduğu için editleyemiyorum, izni olursa yellow yaparız, sorun yok.

İçeriği GösterSpoiler:

İçeriği GösterSpoiler:
#5
Pek bir şey değişmemiş. Tongue İzin verirse düzenleme yaparsın artık. Smile
#6
(30.09.2014, Saat: 16:36)shooter link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pek bir şey değişmemiş. Tongue İzin verirse düzenleme yaparsın artık. Smile

Yalnız rehber bölümüne ileti atamıyorlar artık. Düzenlenmesini isterse özel ileti yollayacak anca yönetici tayfadan birine.

Güncellendi [time]1412094643[/time]
İzin verdi, ben de green renkleri yellow yaptım.