Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Uyku ve Dinlenme
#1
Malum Skyrim'deyiz. Taa bir ucundan diğerine gidiyoruz. Hemen zaman geçiyor. Ben uykuya pek önem vermiyorum. Bunun etkileri var mı? Genellikle Wait yapıyorum. Uyuyacak yer olmadığı zamanlarda.
#2
Bu pek ilgilendirmez. Genellikle benim gibi Skyrim'i RP'li oynayanalr gidip bir inn'de uyur.  Wink
#3
Ben de genelde ormanda bir avcı kulübesinde yaşardım oyunun ilk başlarında. Cheesy Daha çok RP yapanlar için konulmuş bir özellik sanırım, bir artısını hiç görmedim bugüne kadar. Ama bazı hastalıklara karşı etkilidir belki de. Sonuçta boş yere koyacak halleri yok ya oyuna.
#4
Hangi orman? Hangi kulübe?
#5
İvarstead yoluna giderken iki dağ arasından geçen karlı bir yol var. Orada bir avcı kulübesi var, orada yaşıyordum. Ama artık Whiterun'daki Breezehome'da yaşıyorum, şimdi de Windhelm'e taşınmaya hazırlanıyorum. Smile
#6
Hjerim di sanırım oradaki ev. Orayla ilgili bir cinayet görevi var. Ben bu gece Riverwood'un dışında kurtadam olup oraya doğru yollanacağım. Böyle yapmak iyi olur mu?
#7
Eğer kurtadam değilsen uyumak exp bonusu getirir belli bir süreliğine. Kendine ait yatakta yatarsan bonus artar. Evinde yatıyorsan ve çocuğun varsa farklı bonuslar geliyor. Restoration büyülerinin daha fazla can doldurması gibi. Eşinle uyursan da farklı bir etkisi oluyor. Smile
#8
Skillerin daha hızlı gelişir.

Ayrıca benim gibi yüzlerce mod ile RP yapıyorsan uyumazsan hastalıktan ölürsün.  Cheesy
#9
Ormanda ağaçların altında uyu druider gibi.
#10
Uyku modu yükledikten sonra hanlarda uyu.
#11
Uykunun, beslenmenin, su içmenin vesaire öne çıktığı Hardcore RP modlar var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şahsen fanatik bir RP'ci olarak deli-dehşet zevk alıyorum ama bunlara vakit ayıramayacaksanız bildiğiniz gibi devam etmeniz tavsiyemdir.