Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anket Başlığı: Seçiminiz
Anket kapatılmıştır.
Dawnguard
63.77%
88 63.77%
Vampirler
36.23%
50 36.23%
Katılımcı sayısı: 138 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Vampirlermi Yoksa Avcılar Mı?
#1
Evet arkadaşlar hadi taraflarınızı söyleyin ben dawnguard ı tutuyorum siz kimi tutuyorsunuz ve sebebi.
Benim sebebim o volkihar kalesine ilk girdiğimizde böyle masadaki ziyafetti nefret ettim onlardan.
#2
Avatarını paint'den mi çizdin?
#3
Dawnguard. Vampirlere gıcığım.
#4
Dawnguard. Vampirler hollywood filmlerindeki gibi masum olmadığı, kana susamış acımasız yaratıklar olduğu için vampirleri sevmiyorum.
#5
Dawnguard. Öbürleri çok organize olmuşlar, köklerini kurutmak gerek yoksa yayılacaklar. Zaten iğrençler ve iğrenç bir yaşam tarzları var. Serena'nın yeri ayrı tabii...  Smile
#6
Yaa, ne demezsin, ismini bile doğru yazamıyoruz. Serana olacak o.. Smile
#7
Dawnguard sürekli beni öldürmeye çalışıyor geçen gün iki defa üst üste 2 adam gönderdiler. Thalmore da beni öldürmek istiyor stormcloaklar da. Neden kimse beni sevmiyor.
#8
(17.08.2013, Saat: 20:07)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaa, ne demezsin, ismini bile doğru yazamıyoruz. Serana olacak o.. Smile
Ben başka birinden bahsediyordum.  :utan
#9
Başka biri olsa böyle demezdim. Ama şöyle bir olay var ki Dawnguard görevlerini ilk bitirmemin nedeni tamamen Serana ile evlenme seçeneğinin çıkacağını düşünmemdi. Aela'yı da ortadan kaldırmıştım. Smile  Bir de Dawnguard görev serisinde bakarsanız Serana ile geçen muhabbetler çok samimi, iki gün ayrı kalıyoruz, beni özledin mi diyor. Ben de sonucu bilmediğim için iyice umutlandım. Ama neticede hayal kırıklığına uğradım. Bu dlc'nin hikayesi ile ayrı  oyun olsa kesin oyun sonunda evlenirlerdi, Bethesda bunu yapmadı. Hayallerimi yıktı, son.
Not: Bu arada Meridia, konuları "beyler" diye açmıyoruz, forum tek cinsiyetli değil..
#10
Anket ekledim. Böyle fikir sorma konularında anket eklenirse daha etkili olur.
#11
Dawnguard Forever!  :tebrik
#12
O beyler tamamen ağız alışkanlığı ondan dolayı biliyorum tek cinsiyetli olmadığıı ama alışkanlık işte engel olamıyorum kendime beyler bayanlar.
#13
Vampirler bana bulaşmadıkları sürece iyidirler. (Being Human dizisi sağolsun.) Ama bulaşıyorlar işte Dawnguard'da. O yüzden öldürmek zorunda kalıyorum. Yani Dawnguard.
#14
Tek Volkiharcı ben miyim Smile Dawnguard güçsüz ve zayıf. Vampirlerin kalesi,formları süper ve Crossbow'u ilk görevde biz de alıyoruz.
#15
Başta verilen crossbow o kadar süper birşey değil ki, dwarven'a yükseltmediğiniz sürece sonradan pek bir anlamı oluyor.