Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Volkihar Yer Altı Kemerine geçemiyorum.
#1
Bu kapıda anahtar istiyor benden acaba yaptığım modlar yüzünden oyun mu bozuldu?Videolara bakıyorum herkez anahtarsız geçiyor.[Resim: 4DyJVG.png]
#2
Konsolu aç, kapıya tıkla, unlock yaz enter bas.
#3
Modlar yüzünden veya farklı hata vardır. Kadim tomarları okuduğumuz mağaradan çıkmadan önce saldırıya uğradıktan sonra, tahta parmaklıklı kapının otomatik açılması lazımdı açılmadı. Mağaraya ilk giriş save den tekrar başladım düzeldi. Böyle hatalar görürsen en yakın kayıta dönmeyi dene. Elin hep F5 tuşunda olsun.
#4
Kod yazıp yapmak istemezdim ama  saat 1 den beri oyunu geri alıp baştan yapıyorum kilidi açamıyordum mertusta'nın söylediği şey işe yaradı.
#5
(07.02.2015, Saat: 17:37)Skeironn link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kod yazıp yapmak istemezdim ama  saat 1 den beri oyunu geri alıp baştan yapıyorum kilidi açamıyordum mertusta'nın söylediği şey işe yaradı.

Yine orda bir kapı vardı ve müdahale edecek durum sözkonusu. Kod ile açıp anahtar elde etmek. Ya böyle müdahaleye açık olmayan kapılar vs ne yapacağız. Tcl kullanabilirdim ama mutlaka biryerde karşıma hata olarak çıkacaktı. Kayıttan dönmeyi tercih ettim.