Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Warband 2 Lira
#1
Humble Bundle'da şuan MB Warband 1 dolardan satılıyor. 12 saat sürecek indirim. Almayı düşünmüyorsanız bile alın kenarda köşede dursun güzel oyun.

https://www.humblebundle.com/store

Ayrıca site kesinlikle güvenilir, bilmeyenler için söylemiş olayım, Steam'den sonra ikinci sırada geliyor site oyun satışları konusunda. Bağış amaçlı oyun satıyorlar. Bazı popüler oyunları bu tip manyak indirimlere sokarak çeşitli yardım kuruluşlarına bağış topluyor bu yüzden indirimler var.
Ek olarak siteden alacağınız tüm oyunlar Steam hesabınıza ekleniyor.

https://www.humblebundle.com/store/p/mou...storefront
#2
Aldım gitti. Smile
#3
6 dolar gösteriyor?
#4
Aynen 12 saat yazıyordu bitmiş şimdi. Niye böyle oldu anlamadım :düşün
#5
Fazladan alan yok mu ya Sad.
#6
İyi yetişmişim. 2 lira. Leach
#7
Şimdi de düz MB 2 lira oldu, 
https://www.humblebundle.com/store/p/mou...storefront

8 saat 42 dakika var diyor ama ne kadar doğru bilemem.
#8
1 dolarlık Warband'i mi kaçırdınız?

İçeriği GösterSpoiler:
#9
Kuru kuru warband tuzsuz çorba gibidir.Ben bir hafta önce bundle paketi 15  TL'ye aldım. Ama napoleonic war daha eğlenceli.
#10
(13.09.2014, Saat: 09:40)Arif Septim link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kuru kuru warband tuzsuz çorba gibidir.Ben bir hafta önce bundle paketi 15  TL'ye aldım. Ama napoleonic war daha eğlenceli.

Warband varken zaten düz M&B'yi oynamanın bir anlamı yok, Fire and Sword'u da beğenmemiştim, pek multiplayer da oynamam. Warband bana yetiyor hayli hayli.
#11
Bu sitede Elder Scrolls yok mu?
#12
(13.09.2014, Saat: 09:52)shooter link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sitede Elder Scrolls yok mu?

Sitede olan oyunlar zamanla değişiyor, store kısmı genel olarak çok büyük indirimler yapmaz, nadiren Warband gibi şeyler olur, genelde indie oyunlara indirim yapıyorlar. Paket halinde satılan istediğin kadar öde olayı da normalde indie oyunlara dek geliyor, ama mesela bir ara Warner Bros bundle vardı, 5 dolar gibi bir fiyata bir sürü oyun vermişti. Takip etmek lazım, Elder Scrolls vereceklerini zannetmiyorum ama.