Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Winterhold Koleji Katili - 3. Bölüm Yayımlandı!
#1
[Resim: odpxo83v.jpg]

İçeriği Göster1:

İçeriği Göster2:

İçeriği Göster3:
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 7 üye beğendi
#2
Konu özgün ve güzel fakat, bir şey kafama takıldı. Yeni gelmiş bir öğrenciye bu görevi vermek ne kadar doğru? Kolej'in öğretmenleri bence görevlendirilmeli, çırak görev almadan kendi başına hareket etmeliydi. Konsept güzel ama böyle mantık hatalarını giderirsen, daha hoş bir seri olabilir.
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
(29.05.2017, Saat: 15:13)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu özgün ve güzel fakat, bir şey kafama takıldı. Yeni gelmiş bir öğrenciye bu görevi vermek ne kadar doğru? Kolej'in öğretmenleri bence görevlendirilmeli, çırak görev almadan kendi başına hareket etmeliydi. Konsept güzel ama böyle mantık hatalarını giderirsen, daha hoş bir seri olabilir.

Aren çaylağa kendini kanıtlaması için bir şans vermek istiyor. Onda bir ışık görmüş olmalı. Çaylakta bunu sorguladı bölümde. Zaten yalnız değil. Usta Tolfdir ona yardımcı olacak bu davada.
#4
İçeriği GösterSpoiler:
 
şaka maka kolejde işlenen cinayet ilgimi çekti ama çok hızlı oldu bu karakter kim amacı ne gibi şeyleri verirsen önceden karaktere daha hızlı bağlanabiliriz
[+] PAndA isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
Bunu gizemli yapmak istedim. Şey gibi cyrodiil şampiyonu ya da son ejderdoğan gibi. Onlarında aslında kim olduğu bilinmiyor. Karakterin amacı ise masumca büyü yeteneğini geliştirmek için koleje katılmaktı. İlerleyen zamanlardada bir öğretmen olmak istiyor. Ve gereksiz detaylar ile sıkmak istemedim okuyucuyu. Direkt sade olarak ana konuyla başladım.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
Katil bir Khajit galiba Cheesy Ay Şekeri falan çok tahmin edilir ama başka bir ırk da olabilir o da belirsiz.
[+] DrunkBeer isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#7
Şunu söyleyebilirim. Katil kolejden biri. Ama kim olduğu ileriki bölümlerde gün yüzüne çıkacak.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#8
çeşke söylemeseydin....
#9
Bunda bir sakınca görmüyorum. Anket yapmayıda düşünüyorum kim olduğunu tahmin etmeniz için.
#10
2. bölüm yayımlandı.
#11
3. bölüm yayımlandı.
#12
2 ve 3. bölümü okudum, güzeldi. Hikâyeyi diyaloglar üstüne kurmuşsun. Seçtiğin hikâye türüne göre iyi olmuş, beğendim. 4. Bölümü bekliyorum. Smile
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#13
(28.06.2017, Saat: 12:25)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 ve 3. bölümü okudum, güzeldi. Hikâyeyi diyaloglar üstüne kurmuşsun. Seçtiğin hikâye türüne göre iyi olmuş, beğendim. 4. Bölümü bekliyorum. Smile

Betimleme ve tasvirden ziyade böyle bir tarz yapmak istedim bu hikayede. Beğenmene sevindim.
#14
Fena değil. Betimlemelerden çok diyaloglar mevcut. Hikaye akıcı. Başarılar.
[+] Dhahran isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#15
Hikaye başarılı yeni bölümü bekliyorum. Ancak şu Savos Aren'in durup dururken eğitime fazla takılması ve isim listesini vermemekte diretmesi beni şüphelendirdi.. Oklar Aren'in peşinde..
[+] Jelkala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi