Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Yeni Battleground Modu ve Haritası
#1
Ağustos'un 14'ünde gelecek olan Horns of the Reach ve beraberindeki Update 15 ile oyuna yeni battleground modları ve haritaları ekleniyor. Morrowind'in 4v4v4 lük içeriğini genişletecek olan bu güncellemede Horns of the Reach dlc'si yerine Morrowind'e sahip olmanız gerekiyor.


Chaosball

Adından da anlaşılacağı üzere tam bir kaos ortamı oluşturmayı hedefliyor. Göreviniz basit, topu ele geçirmek ve elde tutmak. Top sizin takımınızda durdukça puan kazanacaksınız. Tabi dolayısıyla diğer iki takımın hedefinde yer alıyorsunuz. Bu da yetmezmiş gibi topun kendisi size heal ve shield debuff'ı verecek. Ayrıca zamanla artan irresistable bir dot vuruyor. Bu dot da ilk başta size vururken top sizde durdukça alan hasar vuracak. Yani ensesi kalın bir tank veya sürekli damage shield spamlayan bir sorcerer ebediyete kadar topu elinde bulunduramayacak. Topu takım arkadaşlarınız içinde paslaşamıyorsunuz. 

resim


Arcane University

Bu da yeni battleground haritamız. Her ne kadar Imperial City haritasında yer alsa da bu dlc'ye ihtiyacınız olmayacak. Morrowind'e sahip olmanız yeterli. Mevcut üç haritadan biraz daha büyük olan burada Ularra'dakine benzer portallar yer alıyor. Portalları taktiksel olarak kullanabilseniz de bir yan etkisi mevcut, sizi bir ihtimal saatli bombaya çevirebilir! Mavi renkli olan portallar zaman zaman kırmızıya dönüşecek ve bunları kullandığınızda üzerinizde etkisi başlayacak. Süre dolup bomba patladığında hem size, hem arkadaşlarınıza hem de rakip oyunculara hasar veren büyük bir alan patlaması gerçekleşecek.


resim