Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yeni The Elder Scrolls oyunun yeri ve çıkış?
#1
"2011 yılında çıkan ve büyük bir başarı yakalayan ünlü Action-RPG The Elder Scrolls: Skyrim’in ardından yeni oyun hakkında dedikodular da gelmeye başladı.

Büyük Savaş ve Thalmor istilasından sonra yeni durağımızın Summerset Isle olacağını düşünüyorduk fakat yapımcılar bizi şaşırtmaya kararlı görünüyorlar. Eğe söylentiler ve sızan ipuçları doğruysa yeni oyun Argonian ülkesi olan Black Mash’da geçecek.

Yeni oyunun 2016’nın hemen başında oyuncularla buluşması bekleniyor ama dediğimiz gibi bu sadece bir söylenti. Bethesda’dan gelecek resmi bir açıklamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

resim

http://www.merlininkazani.com/Yeni_The_E...881p1.html "

Nereden nasıl duymuşlar bilmiyorum fakat ben mekanı beğenmedim doğruysa. Neyse ilerleyen zamanda göreceğiz
#2
Vuhhuuuuuu tam istediğim yere denk geldi !
#3
Bence bu hem iyi hem kötü, iyi yanı bu şekide serinin daha devam edeceği kanısına varılabilir. Kötü yanı bir çok kişinin beklediğiolmadı. Bende bir Valenwood beklerdim. Eğer seri devam edecekse yapımcılar bizi tüm haritada gezdirecek gibi, her bölge bir oyun.
#4
(07.09.2014, Saat: 23:37)shooter date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu hem iyi hem kötü, iyi yanı bu şekide serinin daha devam edeceği kanısına varılabilir. Kötü yanı bir çok kişinin beklediğiolmadı. Bende bir Valenwood beklerdim. Eğer seri devam edecekse yapımcılar bizi tüm haritada gezdirecek gibi, her bölge bir oyun.


Tüm Tamriel == Daggerfall Haritası
#5
Bu tip söylentiler arada çıkıyor, kapak falan fan made gibi geldi bana. Geçen yıl da Elsewyr falan demişlerdi, hatta Bethesda Softworks diye sahte bir Youtube kanalı açıp denizli kumlu güneşli (güya Elsewyr) exploration videosu koymuşlardı.

Kapağın fan made olduğu nereden belli: Skyrim'in kapağını alıp isim ve sembolu değiştirmiş sadece. Bir kere Oblivion ve Morrowind'in kapakları da birbirinden ve Skyrim'den farklıydı. Çok büyük ihtimalle söylenti, umarım doğru değildir.
#6
Muhtemelen sahtedir daha oyunun yapımına başlamamışlardır başladılarsa bile daha yeni başlamışlardır yani kapak hazırlamak için çok erkendir eğer doğruysa oyuncuları heyecanlandırmak için Bethesda yapmış olabilir.
#7
Online ile ilgilenirken buna zaman ayırmaları zor gibi.
#8
Bu haber yalan.

(08.09.2014, Saat: 09:48)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Online batmadan yeni oyun beklemeyin.

+1. Ellerinde hazır para kaynağı varken hiçbir enayi vakit ve parasını yeni bir oyun için harcamaz. Ne zaman ESO çamura battı o zaman altıncı oyunu bekleyin.
#9
Yalan, bu haberi Tahran merkezli bir haber sitesi yapmıştı, sonra bunu çeşitli yerlerden yalanladılar zaten, üstüne üstlük Bethesda'nın ya da Elder Scrolls serisi ile ilgili resmi olarak bağlantı içinde bulunan hiçbir yerin bunu onayladığı yok. Çöp haber.
#10
Yalan.
#11
Black Mash bence seçecekleri en son yer Cheesy